İnternet Önerisi

hilem23

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
0
Ttnet 50 Gb limitsiz internet 49 Tl lik paketini alamyı düşünüyorum sizce alayımmı ve 24 ay 49 tlnin üstüne çıkarmı (Ev telefonnumuz var) ayrıca Bu fiyata daha iyi tavsiyeleriniz varsa öneriye açığım (Not: Modemi felanda en baştan alacam) bir soru daha var benim yukarda verdiğim paket hala geçerlimi ?

KS

hilem23

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
0
Osman Doğan' Alıntı:
 en altta 42.90 lık olana bak

bu da telefonsuz

çok güzel bir paket ama niye bukadar ucuz ::)irde fiber uyumlu modem linki verirmisiniz

Osman Doğan' Alıntı:
 en altta 42.90 lık olana bak

bu da telefonsuz

birde direk alabiliyoruz değilmi başvuru felan diyiyor ya

GrafikHocası

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
0
Kardeşim eğer online oyun oynayacaksan + video flan çok izlerim diyorsan 50 GB hayatta yetmez turkcell superonline tavsiye ederim ttnetten daha hızlı ama 50GB yetmez en az 75GB ama oyun oynuyorsa saatlerce online :)

KS

hilem23

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
0
GrafikHocası' Alıntı:
Kardeşim eğer online oyun oynayacaksan + video flan çok izlerim diyorsan 50 GB hayatta yetmez turkcell superonline tavsiye ederim ttnetten daha hızlı ama 50GB yetmez en az 75GB ama oyun oynuyorsa saatlerce online :)

peki sizin önerebileceğiniz macumum 65 tllik bir paket varmı ? taahdğtsğz olursa hoş olur

WalterHolk

Klavye Delikanlısı
Klavye Delikanlısı
Tepki
13
her lokasyondaki dağıtıcı iyiliği değişiyor. sen etrafındaki kafelere komşulara falan danış. onlar yönlendirsin. benim burda smart net iyidir başka yerde uydunet diğerinde ttnet.

Şu anda bu konuyu okuyan kullanıcılar

Geri