İnternet Sorunları Alakalı

S C O

Sözü Geçen
Sözü Geçen
Tepki
1,152
Merhaba Arkadaşlar,

Hayırlı geçeler ilk önce kısa bir sorum olacak sizlere, Bunu yazarken bile defalarca internete kopukluk ve gidip gelmeler oldu doğru düzgün forum da yazı veya bir konu açamaz oldum bu sorun bende mi? Kaynaklı tek yoksa siz de bu sorun sorun var mi?

İnternetin de yavaşlama veya kopmalar yaşayan var mi?

@OceanLaB Taner abi şuan sana çok ihtiyacım var, mail göndermiyorum iletildi olarak gözüküyor lakin 1 dakika sonra '' İleti gönderilmedi '' hatasını alıyorum defalarca modemi kapatıp açtım modeme reset atıktan sonra 1-2 mail gönderdim onlar sorunsuz bir şekil de gitti daha sonra gene '' ileti gönderilmedi '' hatsını aldım.

Yolcu

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
10
Sorunu çözdünüz mü ? İnterneti ilk bağlattığımda bende de aynı sorun vardı. Bir kaç kez müşteri hizmetlerini aradım, "ha bu gün ha yarın servis uğrayacak." diyerek geçiştiriyorlardı. Ben de şikayetvar.com'da firma hakkında şikayette bulundum ertesi gün hemen gelip sorunu hallettiler :) Meğer binada bulunan kutuda tornavida ile net ayarını açmak gerekiyormuş. İnterneti eve bağlayan kişi bu ayarı yapmayı unutmuş... Ayar tornavida ile açılınca sorun halloldu.

Şu anda bu konuyu okuyan kullanıcılar

Son mesajlar

Geri