İnternet Tavsiyesine İhtiyacım Var

Berkayayenn

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
31
Merhaba arkadaşlar Oturduğum yer Malesef VDSL Bakır kablo desteği sunuyor. TürkTelekom kullanıyorum ve artık bu firmadan yeteri kadar rahatsızlık duymaya başladım. TurkTelekom'u bırakmaya kararlıyım, sizce hangi firmaya geçiş yapmalıyım ?

Birde alt yapımı geliştirmeleri için yapmam gereken nedir ? En hızlı sonuca gidecek bir yol ?

Deniz Koloğlu

Klavye Delikanlısı
Klavye Delikanlısı
Tepki
145
komşularınıza sorabilirsiniz hangisini kullanıyorlar ve memnunlar mı şeklinde bölgenizde hangi operatörün iyi olduğunu öğrenip ona geçiş yapmalısınız

gaussxs

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
2
Merhaba arkadaşlar Oturduğum yer Malesef VDSL Bakır kablo desteği sunuyor. TürkTelekom kullanıyorum ve artık bu firmadan yeteri kadar rahatsızlık duymaya başladım. TurkTelekom'u bırakmaya kararlıyım, sizce hangi firmaya geçiş yapmalıyım ?

Birde alt yapımı geliştirmeleri için yapmam gereken nedir ? En hızlı sonuca gidecek bir yol ?
Hocam sana bi taktik verecegim, internet başvurusu yaparken sitede adresi altyapisi olan bir yer seç ve başvuruyu yap, modem işini halletmeye gelen eleman seni araginca evinin adresini soyle gelip bağlıyor ve onayi verince sistem seni otomatik olarka altyapisi varmis gibi gosteriyor, 50/75/100 secebilirsin

NotHappy

Mahalle Bilgisayarcısı
Mahalle Bilgisayarcısı
Tepki
1,173

Millenicom kullanıyorum yıllardır vdsl100 kullanıyordum çok memnundum sonra hiçbir başvuru yapmadık 1000mbps türk Telekom fiber altyapı geldi bende 100mbps vdslden 100mbps fibere geçtim şuan 110mbps down ve 10-13 up alıyorum pingim 4-5 çok memnunum.

Ultfrz

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
27

www.fixnet.com.tr 100Mbps VDSL2.

pendragon

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
9
Türktelekomdan Türknete geçtim memnunum hiç kesilme yok hız düşmeside hiç yaşamadım

Şu anda bu konuyu okuyan kullanıcılar

Son mesajlar

Geri