Öneri İnterneti Hangisiyle Değiştirmeliyim ?

erenkut

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
5
Merhabalar. Yakın zamanda netspeed'e geçerim diye düşünüyordum fakat araştırdığım kadarıyla müşteri hizmetlerinden pek de memnun değiller. millenicom'u düşündüm nasıl sizce?
En kısa zamanda değiştirmek istiyorum, bu faturayı ödeyesim gelmiyor.

Eğer daha iyi olabileceğini düşündüğünüz bir internet varsa önerebilirsiniz.

mertxan

Klavye Delikanlısı
Klavye Delikanlısı
Tepki
92
Netspeed kullanıyorum geçen hızımda düşüklük oldu ve 1 hafta içerisinde sorunumu çözdüler. Millenicom kullanırken internet sayfasında hızımı yükselttim 46mb fakat altyapi kaldırmadı ve dsl bağlantısı koptu yapmaları gereken tek şey 16 mb sabitlemek olan millenicom 3 kere arıza kaydı açıp bir hafta internetsiz bıraktı beni en sonunda şikayetvara yazdım bir günde hallettiler sorunumu bende millenicomu tavsiye etmiyorum.

NotHappy

Mahalle Bilgisayarcısı
Mahalle Bilgisayarcısı
Tepki
1,173
Yıllardır millenicom kullanıyorum 1 kere bile kesinti veya sorun yaşamadım çok memnunum fiber100 kullanıyorum 4-5ms ping 111mbps alıyorum.

KS

erenkut

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
5
Yıllardır millenicom kullanıyorum 1 kere bile kesinti veya sorun yaşamadım çok memnunum fiber100 kullanıyorum 4-5ms ping 111mbps alıyorum.
Tamamdır. Peki hali hazırda bir internet kullanıyorum ve bunun geçişini onlar mı sağlıyor yoksa benim önce türknet'i iptal mi etmem gerekiyor? En hızlı şekilde nasıl geçebilirim?

NotHappy

Mahalle Bilgisayarcısı
Mahalle Bilgisayarcısı
Tepki
1,173
Tamamdır. Peki hali hazırda bir internet kullanıyorum ve bunun geçişini onlar mı sağlıyor yoksa benim önce türknet'i iptal mi etmem gerekiyor? En hızlı şekilde nasıl geçebilirim?
Onlar sağlıyor tabiki, geçmeyi düşünürseniz davet kodu verebilirim 6ay indirimli kullanabilirsiniz.

KS

erenkut

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
5
Onlar sağlıyor tabiki, geçmeyi düşünürseniz davet kodu verebilirim 6ay indirimli kullanabilirsiniz.
Bir deneyeceğim. İnternet benim üzerime değil, abim gelince hallederim. Şimdi şöyle bir şey okudum;

" ***Regulatif olarak her bir müşterimizin ıslak imzalı başvuru evrağını sistemimizde bulundurmamız gerekiyor. Bu nedenle imzalı evraklarını e posta ya da whatsapp ile bize göndermiş olsan bile ıslak imzalı evrakları kargo ile Sultan Selim Mahallesi, Hümeyra Sokak NEF 09 Blok, No:7/24 34415 Kağıthane/İstanbul adresine göndermelisin. "

Direk mail den belgeleri göndermem yetmiyor mu? Bir de bir yere gidip imza mı atacağız? Direk mail den belge göndermeyi onaylamayıp görevlinin belgeleri getirmesini istesem yeter değil mi? Sonuçta ıslak imza oluyor galiba.

Geçerken kod isterim buradan.

NotHappy

Mahalle Bilgisayarcısı
Mahalle Bilgisayarcısı
Tepki
1,173
Bir deneyeceğim. İnternet benim üzerime değil, abim gelince hallederim. Şimdi şöyle bir şey okudum;

" ***Regulatif olarak her bir müşterimizin ıslak imzalı başvuru evrağını sistemimizde bulundurmamız gerekiyor. Bu nedenle imzalı evraklarını e posta ya da whatsapp ile bize göndermiş olsan bile ıslak imzalı evrakları kargo ile Sultan Selim Mahallesi, Hümeyra Sokak NEF 09 Blok, No:7/24 34415 Kağıthane/İstanbul adresine göndermelisin. "

Direk mail den belgeleri göndermem yetmiyor mu? Bir de bir yere gidip imza mı atacağız? Direk mail den belge göndermeyi onaylamayıp görevlinin belgeleri getirmesini istesem yeter değil mi? Sonuçta ıslak imza oluyor galiba.

Geçerken kod isterim buradan.
Müşteri hizmetleri ile görüşmek daha doğru ekipler kurulum için geldiğinde evrakları imzaliyorsunuz diye biliyorum arayıp bilgi alabilirsiniz bu konu hakkında millenicomu

mahsun315

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
15
kablonete geç hayatını yaşa daha iyisini görmedim duymadım

Şu anda bu konuyu okuyan kullanıcılar

Son mesajlar

Geri