İnternetimin Taahhütü Bitiyor Tavsiye İstiyorum

aknbugra50

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
6
2 hafta sonra taahhütüm bitiyor. Superonline kullanıyorum ve bugün arayıp tarifemin aynısının 125TL olacağını söylediler. Tarifem ise 20mbps download 5upload. Türknet'e geçmek istiyorum. Türknet ise 100mbps download 8upload veriyor. Türknet güvenilir midir? Türknet fiyatı 140TL

Androeat

Klavye Delikanlısı
Klavye Delikanlısı
Tepki
283
Bir Türknet kullanıcısı olarak gayet memnun olduğumu söyleyebilirim. Alternatif olarak da Netspeed ve Millenicom'a da bakabilirsiniz. Duyduğum kadarıyla kullanıcıları memnun.

Can Akbaş

Cezalı Üye
Cezalı Üye
Tepki
602
bizim site köylük biyerde olduğu için altyapısı yok türktelekomdan zar zor bişeyler yaptık yıllardan beri türktelekom kullanıyoruz ve tek kelime ile BERBAT valorant oynarken ping en az 40 ve bi anda 40 tan 500 e çıkıyor 1 kişi internete girdimi ping 2000 oluyor TürkNet adamdır eski evde TürkNet kullanıyorduk

s4lly

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
225
Ben de şuanda Türk Telekom kullanıyorum ve gerçekten ne zaman hangi problemle karşılaşacağımı kestiremiyorum. Yan evdeki komşum yaklaşık 1 ay önce geçti Türknet'e ve acayip memnun. Sabit olarak 80 Megabit Download, 10 Megabit de Upload alıyor. Ayrıca anlaşma mı yapmış bilmiyorum ama birkaç aydır eski fiyattan (100₺) ödüyor.

Androeat

Klavye Delikanlısı
Klavye Delikanlısı
Tepki
283
Ben de şuanda Türk Telekom kullanıyorum ve gerçekten ne zaman hangi problemle karşılaşacağımı kestiremiyorum. Yan evdeki komşum yaklaşık 1 ay önce geçti Türknet'e ve acayip memnun. Sabit olarak 80 Megabit Download, 10 Megabit de Upload alıyor. Ayrıca anlaşma mı yapmış bilmiyorum ama birkaç aydır eski fiyattan (100₺) ödüyor.
Fatura olayı eski kullanıcılar için geç güncelleneceği söylenmişti. Fiyatlar ilk önce yeni gelen kullanıcılar için güncellendi. Halihazırda kullananlar bu ay ile beraber yeni fiyata geçiyor.

shogun

Klavye Delikanlısı
Klavye Delikanlısı
Tepki
325
Hangi operatörün altyapısındaysanız onun uygun kampanyalarına bakın.
Taahhütlü olması daha iyi.bence. 2 yıl fiyat sabitlemiş olursunuz.
Taahhütsüz internetlerde ne zaman zam gelecek belli olmuyor.

Şu anda bu konuyu okuyan kullanıcılar

Son mesajlar

Geri