İnternette virüs sorunu

Panda cloud internet viruslerinden korurmu

• Evet

Kullanılan: 0 0.0%
  • Hayir

Kullanılan: 1 100.0%

• Kullanılan toplam oy
    1

BilgisayarcıGenç

Mahalle Bilgisayarcısı
Mahalle Bilgisayarcısı
Tepki
1,269
Yeni pc aldım oyun yüklemek istiyorum ama yeni olduğu içinde virüs girer diye korkuyorum panda antivirüs var ne dersiniz virüsü engelleyebilir mı?

Quadro

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
0
Pandanın eskiden iyi bir koruması vardı. Sistemi kasardı filan ama iyi de korurdu sistemi. Şuanda pek tutulmuyor. Sen sistemin iyiyse kaspersky veya norton yükle.

KS

BilgisayarcıGenç

Mahalle Bilgisayarcısı
Mahalle Bilgisayarcısı
Tepki
1,269
Hocam vatandan full sürümünü mu yoksa standartinimi
Soru 1 : hocam bir bilgisayar da 2/3 antivirüs programı sorun yaratır mı
Soru 2 : netten bişey indirirken mediaget diye biseyle iniyor ondan indir diyor program güvenlimidir
Teşekkürler

Quadro

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
0
Önce antivirüsün ücretsiz deneme sürümünü indir ve kullan. Memnun kalırsan gerisini düşünürsün.
Sorun yaratabilir. İşlemlerde çakışmaya neden olabiliyor. Hatta kimi zaman birbirini zararlı yazılım olarak görüp uyarı verdiği bile oluyor. O yüzden tek kullanman yararına.
Diğer soruna gelirsek en azından bu program için kullanmanı önermiyorum, daha farklı alternatifler bakabilirsin..

KS

BilgisayarcıGenç

Mahalle Bilgisayarcısı
Mahalle Bilgisayarcısı
Tepki
1,269
Sağolun hocam son bı sorum var hocam eski 8 yıllık pcme 32 GB USB taktiktan sonra aşırı kasmalar oldu kullanılamaz hale getirdi o USB yi bu PC ye taksam yine aynı sorun olurmu ?

onur.firatt

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
0
Kaan Akgül' Alıntı:
Sağolun hocam son bı sorum var hocam eski 8 yıllık pcme 32 GB USB taktiktan sonra aşırı kasmalar oldu kullanılamaz hale getirdi o USB yi bu PC ye taksam yine aynı sorun olurmu ?

Eğer USB yi biçimlendirme yaptıysan sıkıntı olmaz. Eğer olduğu gibi duruyorsa aynısı olur.

KS

BilgisayarcıGenç

Mahalle Bilgisayarcısı
Mahalle Bilgisayarcısı
Tepki
1,269
Hocam pc ye takıp direk biçimlendireyimmi yoksa net kafeye gidip biçimlendirme yapmam dahamı sağlıklı olur ?

Şu anda bu konuyu okuyan kullanıcılar

Son mesajlar

Geri