İnternetten Kendime Ürün Satabileceğim Düşük Komisyonlu Bir Site Arıyorum

prokaan78

Klavye Delikanlısı
Klavye Delikanlısı
Tepki
6
Durumu şöyle açıklayayım. Nays hesabım var fakat iş bankalı değilim. Amacım Netflix satın alıp %50 cashback almak. Açık ara en fazla cashbacki Nays veriyor. Her neyse ben buradan cashback aldıktan sonra o parayı kendime atabilmem için iş bankalı olmam gerekiyormuş. Bende şöyle bir şey düşündüm.

Kendim rastgele bir siteden rastgele bir ilan vereceğim. Daha sonra kendim satın alacağım arada işte %2 vs komisyonunu alacak sonra teslim aldım diye onaylayacağım ve kalan para yine mantıken benim kartıma geçecek. Bunu yapabilecek bir siteye ihtiyacım var. Sahibinden güvenli ticaret olmuyor mesela çünkü kargo bilgisi girmen gerekiyor diye biliyorum. Shopier, GameSatış vs sitelerden oluyor mu hiç bilmiyorum. Yardımcı olabilir misiniz?

Emirhanbayramf

Klavye Delikanlısı
Klavye Delikanlısı
Tepki
108
:) Trendyol HB gibi pazarylerini unut. Kendi domainli siten shopier instagram üzerinden belki satabilirsin

TheTibet

Mahalle Bilgisayarcısı
Mahalle Bilgisayarcısı
Tepki
1,636
Durumu şöyle açıklayayım. Nays hesabım var fakat iş bankalı değilim. Amacım Netflix satın alıp %50 cashback almak. Açık ara en fazla cashbacki Nays veriyor. Her neyse ben buradan cashback aldıktan sonra o parayı kendime atabilmem için iş bankalı olmam gerekiyormuş. Bende şöyle bir şey düşündüm.

Kendim rastgele bir siteden rastgele bir ilan vereceğim. Daha sonra kendim satın alacağım arada işte %2 vs komisyonunu alacak sonra teslim aldım diye onaylayacağım ve kalan para yine mantıken benim kartıma geçecek. Bunu yapabilecek bir siteye ihtiyacım var. Sahibinden güvenli ticaret olmuyor mesela çünkü kargo bilgisi girmen gerekiyor diye biliyorum. Shopier, GameSatış vs sitelerden oluyor mu hiç bilmiyorum. Yardımcı olabilir misiniz?
itemsatıs , daha yok ama gelecek oyunicin sitesi. discord üzerinden satıs sunucularından. itempazar

FronX

Klavye Delikanlısı
Klavye Delikanlısı
Tepki
107

Paparan var ise direkt ona atıp çeksene

Papara > Para Yatır > Banka/Kredi Kartı ile yatır > Para Yatır > Yeni Kart ekle de sonra da nays kartını gir çok az komisyon alıyor %2 olması lazım

TheTibet

Mahalle Bilgisayarcısı
Mahalle Bilgisayarcısı
Tepki
1,636
zaten alacağım 20 30 tl domainli site kurmak da paralı :D Shopier de direkt çekiliyor herhalde
site acaym hesab satayım diyorsanız malesef o is yatar Reklam vermeniz gerek ve baslangıc bir sermaya gerek. ebay üzerinden dolar ile hesab satabilirsiniz ve yukardada belirtiğim sitelerden satıs yapabilirsiniz

KS

prokaan78

Klavye Delikanlısı
Klavye Delikanlısı
Tepki
6
Paparan var ise direkt ona atıp çeksene

Papara > Para Yatır > Banka/Kredi Kartı ile yatır > Para Yatır > Yeni Kart ekle de sonra da nays kartını gir çok az komisyon alıyor %2 olması lazım
Hocam dediğiniz şekilde düşününce aşırı mantıklı geldi. Deniyorum fakat işcep telefonuma sms göndermiyor anlamadım. Gönderdik diyor kod falan gelmiyor. Bununla uğraşıyorum şuan deneyecğeim

site acaym hesab satayım diyorsanız malesef o is yatar Reklam vermeniz gerek ve baslangıc bir sermaya gerek. ebay üzerinden dolar ile hesab satabilirsiniz ve yukardada belirtiğim sitelerden satıs yapabilirsiniz
yok ya hesap satmayacağım. Sadece banka hesabındaki parayı kendime çekmeyi deniyorum. Banka uygulaması ise sizde iş bankası hesabı olmadığı için bunu yapamazsınız diyor. Bende bunu aşmaya çalışıyorum :D

KS

prokaan78

Klavye Delikanlısı
Klavye Delikanlısı
Tepki
6
GÜNCELLEME: Onaysız hesaplar ile bankamatikten direkt nays hesabından para çekilebiliyormuş. Dolayısıyla en iyi yöntem bu bence. sıfır komisyon 5000 tl limit.

Şu anda bu konuyu okuyan kullanıcılar

Son mesajlar

Geri