İOS 7.1.2 İCloud aktivasyon kısmı

Demir Dağlı

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
0
Babam telefonu bi tanıdığından almış. Faturası falan mevcut değil. Telefonu açarken aktivasyon istiyor. Biraz araştırdım dns değiştirip bazı özellikleri kullabiliyorum, ama o kısmı tamamen atlamanın bir yolu yokmu? Telefon boş boş yatıyor evde.

E

expert

Guest
Demir Dağlı' Alıntı:
Babam telefonu bi tanıdığından almış. Faturası falan mevcut değil. Telefonu açarken aktivasyon istiyor. Biraz araştırdım dns değiştirip bazı özellikleri kullabiliyorum, ama o kısmı tamamen atlamanın bir yolu yokmu? Telefon boş boş yatıyor evde.
Of çöp olmuş çözümü yok bunun kardeşim

OceanLaB

Administrator
Admin
Tepki
5,059
Normalde telefonu açtırmak için belli başlı yerler var ancak onlar da bir müddet sonra yine aynı hatayı vermeye başlıyor. O yüzden pek çözümü yok bu durumun..

E

expert

Guest
OceanLaB' Alıntı:
Normalde telefonu açtırmak için belli başlı yerler var ancak onlar da bir müddet sonra yine aynı hatayı vermeye başlıyor. O yüzden pek çözümü yok bu durumun..

Kalkıp 3000 tl vereceksin bir icloud yüzünden çöpe gidecek böyle bir şey olamaz :)

SamsungA devam

KS

Demir Dağlı

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
0
Aslında sistem güzel ama bu tip durumlarda insan ortada kalıyor. Ben biraz daha araştırayım o zaman.

E

expert

Guest
Güvenlik olarak tamam da e unutunca neden yardimci olmuyor

Lightning

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
3
Demir Dağlı' Alıntı:

telefonu aldığı yere gidip faturasını çıkartsın istanbuldaki apple store a gelsin yada kutu ile gelsin belki yaparlar yoksa çözümü yok bildiğim kadarıyla

O

Oğuzhan

Guest
Gerekli cevap verilmiştir
Konu kilit

İyi Forumlar...

Şu anda bu konuyu okuyan kullanıcılar

Son mesajlar

Geri