iPhone 11 mi iPhone 12 mi?

karyakaya

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
14
Arkadaşlar merhaba,

Yıllardır android kullanıyorum son telefonum da s20 idi her zaman da memnundum ama instagramda falan her attığım hikaye bulanıyor ve ben içerik üreticiliği yapmak istiyorum ve gözlemlediğim kadarıyla iPhone telefonlar cam gibi çektiği gibi uygulamaya aktarabiliyor.

Bütçeme göre şu an 11 ve 12 alabiliyorum, 12'yi biraz zorlanarak alacağım ama radikal soru da burada sizce 12 almaya değer mi yoksa 11 de işimi görür mü? Almışken biraz daha iyisi sanırım 12 ama sormak istedim.

moN

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
19
Kral, şöyle söyliyim 12 ve 11 arasında çok fazla fark var özellikle kamera açısından bence 12 almaya değer, apple ürünlerinde ne kadar yeni çıkan bi ürünü alıyorsan o kadar iyi sebebi ise apple yavaş yavaş eskileri öldürüyor ayrıca, 12 demek seni 5 seneden fazla idare edebilecek bi telefon demek (kırılma v.b durumlar harici). Yani benim tavsiyem net bir şekilde 12 alabiliyorsan hatta 12 pro bile olabilir.

Batuflex

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
29
İki cihazıda deneyimlemiş biri olarak, kesinlikle iPhone 12 almanı tavsiye ederim. Ekran farkı ve tasarım almak için yeterli sebepler diyebilirim

cuo

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
5
12 tabi ki. 12 serisi ve üst modellerinde kasaları daha dayanıklı hale getirildi çizilmeye karşı dirençli cam kullanıyorlar. her zaman üst nesil bir ürün kullanmanda fayda var. ama 11 serisi tercih etmek istersen de 11 pro yada pro max tercih etmelisin 12 düz modelden daha iyidir.

NecdetYurtbay

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
3
Arkadaşlar merhaba,

Yıllardır android kullanıyorum son telefonum da s20 idi her zaman da memnundum ama instagramda falan her attığım hikaye bulanıyor ve ben içerik üreticiliği yapmak istiyorum ve gözlemlediğim kadarıyla iPhone telefonlar cam gibi çektiği gibi uygulamaya aktarabiliyor.

Bütçeme göre şu an 11 ve 12 alabiliyorum, 12'yi biraz zorlanarak alacağım ama radikal soru da burada sizce 12 almaya değer mi yoksa 11 de işimi görür mü? Almışken biraz daha iyisi sanırım 12 ama sormak istedim.
Arkadaşlar merhaba,

Bana göre iphone 11 alırsan pişman olursun lcd ekran ve 5g teknolojisi olmayan bi cihaz ama iphone 12 oled ve 5g teknoloji var sadece bu farklar 12 almaya yetiyor birde 12 alacaksan 128 almanı öneririm ilerde gelicek güncellemeler 64 gb hafızaya yetmez

BilgisayarcıGenç

Mahalle Bilgisayarcısı
Mahalle Bilgisayarcısı
Tepki
1,269
Arkadaşlar merhaba,

11 ve 12 geçişinde Apple çalışmış diyebiliriz. Eklentiler ve güncellemeler fazla. 12 tercih edebilirsiniz.

NotHappy

Mahalle Bilgisayarcısı
Mahalle Bilgisayarcısı
Tepki
1,173
bütcen varsa 12 yoksa 11 bu kadar basit ben 11 aldım 14.700e çokta memnunum

canerX

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
21
Kesinlikle 12.
11’lerde LCD panel var. Ayrıca 12’nin kasası güzel. Ben 12 kullanıyorum.

Şu anda bu konuyu okuyan kullanıcılar

Son mesajlar

Geri