Soru İphone 12 Mini Alınır Mı ?

Edin Dzeko

Klavye Delikanlısı
Klavye Delikanlısı
Tepki
328
Arkadaşlar elimde Huawei p40 lite var, bir miktar da param var. İkinci el kısmında iPhone 12 mini almak istiyorum fiyatı 14.500 ve 15.000 civarında. Bir an önce parayı toparlayıp almak istiyorum. Sizce bu telefon alınır mı? Alırken nelere dikkat etmem lazım?

Greewe_Greew

Ekipman Uzmanı
Ekipman Uzmanı
Tepki
2,985
Arkadaşlar elimde Huawei p40 lite var, bir miktar da param var. İkinci el kısmında iPhone 12 mini almak istiyorum fiyatı 14.500 ve 15.000 civarında. Bir an önce parayı toparlayıp almak istiyorum. Sizce bu telefon alınır mı? Alırken nelere dikkat etmem lazım?
Elinizdeki telefon iyi bir telefon aslında ne sıkıntısı yaşıyorsunuz?

Alınabilir ama 2. Elin nasıl olduğuna bakmak lazım neler değişmiş batarya orjinal mi sorunu var mı

KS

Edin Dzeko

Klavye Delikanlısı
Klavye Delikanlısı
Tepki
328
Elinizdeki telefon iyi bir telefon aslında ne sıkıntısı yaşıyorsunuz?

Alınabilir ama 2. Elin nasıl olduğuna bakmak lazım neler değişmiş batarya orjinal mi sorunu var mı
Artık androidden sıkıldım diyelim bir miktar da param var. %89 pil seviyeli tamir, arıza görmemiş yanında aksesuarını vereceği tanıdık bir telefoncu var. 15k fiyat çekti. Tanıdık diye biraz daha aşağıya çekerim diye düşünüyorum. Benim sorum 1 günümü çıkartır mı yada gidip sıfır iPhone 11 mi alayım? Ama iphone 11 alınmaz diye düşünüyorum. Ekran çöp, işlemcisi 12 miniye göre düşük, vs vs.

TheTibet

Mahalle Bilgisayarcısı
Mahalle Bilgisayarcısı
Tepki
1,636
15k arası güzel fiyat bulunursa alınır yada sıfır s22 alabilirsin

Bayterek

Klavye Delikanlısı
Klavye Delikanlısı
Tepki
242
Artık androidden sıkıldım diyelim bir miktar da param var. %89 pil seviyeli tamir, arıza görmemiş yanında aksesuarını vereceği tanıdık bir telefoncu var. 15k fiyat çekti. Tanıdık diye biraz daha aşağıya çekerim diye düşünüyorum. Benim sorum 1 günümü çıkartır mı yada gidip sıfır iPhone 11 mi alayım? Ama iphone 11 alınmaz diye düşünüyorum. Ekran çöp, işlemcisi 12 miniye göre düşük, vs vs.
12lerde şöle bir sıkıntı ar ekranı 120 hz diyelim işlemcisi yetersiz kaldığı için normal ekranda bile 120 hz alamicaksınız yani 11 ne ise 12 de o şuan 13 pro almak daha mantıklı ancak malum durumlardan dolayı yapcak bişi yok bana kalırsa 11 almak ddaha mantıklı sıfır telefon almak daha mnatıklı

en iyi oyun telefonuda ilk 11 cıktığında 11 idi

Şu anda bu konuyu okuyan kullanıcılar

Son mesajlar

Geri