iPhone 13 Pro Max 30599TL

Kürşat Kütükçü

Bilgisayar Uzmanı
Bilgisayar Uzmanı
Tepki
1,192
Merhabalar,

Bu fiyata alınır mı zam gelecek yakın zamanda bu gerçek biliyorum buna verilen para ile hem güzel oyuncu sistemi kurulur birde telefon alınır farkındayım ama Apple fanboyu olarak Apple düşünüyoruz alınır mı sizce? onu söyleyin.

Moderatörün son düzenlenenleri:

BatuhanKLC

Sözü Geçen
Sözü Geçen
Tepki
757
30599 TL verdikten sonra öteki gün kebap yerken fiyatına bakacaksan alınmaz. Sonraki gün getirden 20 liralık kupon kullanmak için bekleyeceksen de alınmaz. Ama 10 liralık cam filmi çekirecek kadar kralsan alınır bro. Sen en iyisi hızlıca al.

Alpi37

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
57
Tamamen bütçe ve zevk meselesi bence. Eğer bütçeniz yeterliyse ve hoşunuza gidiyorsa alınır. Ben olsam Max yerine düz 13 Pro'yu tercih ederdim. 13 Pro Max modeline bakarak daha uygun ve boyutları gereği daha kolay kullanım sağlıyor.

KS

Kürşat Kütükçü

Bilgisayar Uzmanı
Bilgisayar Uzmanı
Tepki
1,192
Tamamen bütçe ve zevk meselesi bence. Eğer bütçeniz yeterliyse ve hoşunuza gidiyorsa alınır. Ben olsam Max yerine düz 13 Pro'yu tercih ederdim. 13 Pro Max modeline bakarak daha uygun ve boyutları gereği daha kolay kullanım sağlıyor.
Pro Max in pil performansı çok iyi

Hz.ETQ

Sözü Geçen
Sözü Geçen
Tepki
679
Ben almam hocam bi düşürsen hayat sineman kayar çok çok fazla bence. Bir kac model düşük al keyfine bak. Profesyonel kullanimsa bilemiyorum

KS

Kürşat Kütükçü

Bilgisayar Uzmanı
Bilgisayar Uzmanı
Tepki
1,192
Ben almam hocam bi düşürsen hayat sineman kayar çok çok fazla bence. Bir kac model düşük al keyfine bak. Profesyonel kullanimsa bilemiyorum
Ya ben bir kere alıp en az 6-7 sene kullanmak istiyorum bu yüzden de iPhone en iyi seçenek oluyor android de kasma donma oluyor en iyi telefonda bile birde güvenlik olarak iPhone iyi 12 düz 13 vs gerçekten hem ufak hemde pili günü çıkarmıyor ben 13 kullanmıştım satmak zorunda kaldım ihtiyaç için şimdi yeniden almak istiyorum 13 bana pilde sıkıntı yapıyordu birgün çıkmıyordu

Şu anda bu konuyu okuyan kullanıcılar

Son mesajlar

Geri