iPhone 6 -6s- 6 s plus Discord açılmıyor

yusufsng

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
7
Discord’u silip tekrar yükledim şimdi uygulamayı açınca direkt kapanıyor. Desteği falan mı bitti?

Çağdaş Işık

Mahalle Bilgisayarcısı
Mahalle Bilgisayarcısı
Tepki
4,761
Bende de aynısı oluyor hocam ben 6 plus kullanıyorum.
Bu telefonların güncelleme desteği biteli çok oluyor ama ben dc hala kullana biliyorum arada kapanıyor birde TT online işlemler giremiyorum dediğiniz gibi oluyor.

KS

yusufsng

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
7
Bende de aynısı oluyor hocam ben 6 plus kullanıyorum.
Bu telefonların güncelleme desteği biteli çok oluyor ama ben dc hala kullana biliyorum arada kapanıyor birde TT online işlemler giremiyorum dediğiniz
hocam sanırım Desteği bitti yani bilmiyorum eminde degilim

Qlay

Klavye Delikanlısı
Klavye Delikanlısı
Tepki
114
Safariden deneyin olmazssa ek olarak yandex gibi ek uygulamalardan deneyin

requielme

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
11
Bende 6s plus var girebiliyorum herhangi bir sıkıntı yok

EfeYıldırım

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
0
Bende Iphone 6 var düne kadar Discorda sorunsuz giriyodum uygulamayı normal kapattım tekrar girdim güncelleme notuna benzer bişey geldi ekrana okumama izin vermeden uygulama kapandı bidaha girdiğimde dm kısmında spam koruması yenilendi tarzı bişey yazdı yine kapandı o zamandan discorda girdiğimde yarım saniye kadar sonra hemen atıyo hesap değiştirmeyi denedim işe yaramadı

EcemYıldırım

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
0
Bende Iphone 6 var düne kadar Discorda sorunsuz giriyodum uygulamayı normal kapattım tekrar girdim güncelleme notuna benzer bişey geldi ekrana okumama izin vermeden uygulama kapandı bidaha girdiğimde dm kısmında spam koruması yenilendi tarzı bişey yazdı yine kapandı o zamandan discorda girdiğimde yarım saniye kadar sonra hemen atıyo hesap değiştirmeyi denedim işe yaramadı
bendede oldu tamamen aynısı

EfeYıldırım

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
0
Ben yeni hesap kurdum ilk başta yine atıyordu ama zamanla düzeldi çok nadir atıyor şuan Eski hesabıma hala giremiyorum ama

Şu anda bu konuyu okuyan kullanıcılar

Geri