iphone 6s kırık

brsbkzrtt

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
0
beyler elimde bir tane iphone 6s var bunu yere vurmuştuk kırılmıştı tamirci dediki çöpe atın garantiye yollasak nolur

HarryHuR

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
0
İphone servisi bildiğim kadarıyla belirli bir fiyat ile telefonun yenisini veriyor bozuk olanı alıp, cihazın arızasının ne olduğunu da tam olarak bilmeden bir şey demek doğru değil. Yetkili servise götürüp fiyat almak en mantıklısı :)

KS

brsbkzrtt

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
0
HarryHuR' Alıntı:
İphone servisi bildiğim kadarıyla belirli bir fiyat ile telefonun yenisini veriyor bozuk olanı alıp, cihazın arızasının ne olduğunu da tam olarak bilmeden bir şey demek doğru değil. Yetkili servise götürüp fiyat almak en mantıklısı :)

tabikide haklısın ama yere vurduk tamirci dediki ilk gün getirseydiniz yapardım fakat parçaşar çürümüş olabilir yapamadı dediki çöpe atın

HarryHuR

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
0
brsbkzrtt' Alıntı:
HarryHuR' Alıntı:

tabikide haklısın ama yere vurduk tamirci dediki ilk gün getirseydiniz yapardım fakat parçaşar çürümüş olabilir yapamadı dediki çöpe atın

Tamircilere güvenmiyorum açıkçası ben pek, yetkili servis farklı bir yorum yapacaktır emin olabilirsiniz :)
Ayrıca parçalar çürümüş ne demek ona da oldukça şaşırdım :D :D

WalterHolk

Klavye Delikanlısı
Klavye Delikanlısı
Tepki
15
Sen güvenme onlara servise gönder çöpten alır tamir eder satarlar :D

Şu anda bu konuyu okuyan kullanıcılar

Son mesajlar

Geri