Soru Isınma Sorunu

hsyn41

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
0
12th intel i3-12100f işlemci var evimi taşıdım 3 gün önce hiç sorun olmayan ısınma sorunu ortaya çıktı bırakın oyunu youtubeden video bile izlerken sıcaklık 65 70 oluyor önceden günlerce açık bırakırdım sıcaklık 45 50 geçmezdi ne yaptıysam düzelmedi driver programları indirdim güncellelim her şeyi ama yinede düzelmiyor ne yapmalıyım? format atmak yada termal macun yenilemek düzeltirmi 1 senelik sistem termal macunu 5 6 ay önce değiştirdim?

kuru cacık

Klavye Delikanlısı
Klavye Delikanlısı
Ayın Üyesi
Tepki
719
Taçşınırken sarsıntıdan soğutucu falan yerinden oynamış olabilir Bi, 4 adet sıkma mandallarını kontrol ediniz.

KS

hsyn41

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
0
Taçşınırken sarsıntıdan soğutucu falan yerinden oynamış olabilir Bi, 4 adet sıkma mandallarını kontrol ediniz.
Yaptım söktüm yeniden taktım macunu yeniledim format bile attım sürücüleri tek tek güncelledim ama hala düşmüyor

kuru cacık

Klavye Delikanlısı
Klavye Delikanlısı
Ayın Üyesi
Tepki
719
Havalar aniden ısındı Onunda bi miktar etkisi olmuştur.
Bi de soğutucunun alüminyum bloklarının arası toz ile dolup,ısı transferini engelliyor. Ona baktınız mı.

KS

hsyn41

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
0
Havalar aniden ısındı Onunda bi miktar etkisi olmuştur.
Bi de soğutucunun alüminyum bloklarının arası toz ile dolup,ısı transferini engelliyor. Ona baktınız mı.
Komple temizledim şimdi biraz daha iyi 55 60 lara indi sıcaklık ama normalde eskisi gibi değil yine

Şu anda bu konuyu okuyan kullanıcılar

Geri