İso dosyası DVD'ye nasıl yazılır?

Demir Dağlı

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
0
Bootloader olarak iso dosyasını yazmak istiyorum. Flash Bellekte Rufus ile kolayca yapabiliyordum. Ama DVD için nasıl yazılır bilmiyorum. Normal yazsam bootloader olarak çalışır mı?

E

expert

Guest
Demir Dağlı' Alıntı:
Bootloader olarak iso dosyasını yazmak istiyorum. Flash Bellekte Rufus ile kolayca yapabiliyordum. Ama DVD için nasıl yazılır bilmiyorum. Normal yazsam bootloader olarak çalışır mı?

İndirme linki

kardeşim buradan indir tıkla kendisi kuruyor sonra programlardan nero yu bul nero express yazar oraya tıkla veri yazdırmaya tıkla dvd yi seç 
dosyaları içine at 
yazdır

KS

Demir Dağlı

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
0
system3276' Alıntı:
Demir Dağlı' Alıntı:

İndirme linki

kardeşim buradan indir tıkla kendisi kuruyor sonra programlardan nero yu bul nero express yazar oraya tıkla veri yazdırmaya tıkla dvd yi seç 
dosyaları içine at 
yazdır
"[font=Signika, sans-serif]OOPS![/font][font=Signika, sans-serif]Error 404 : Page Not Found.[/font]

[font=Signika, sans-serif]Looks like something went completely wrong![/font]"hatası veriyor. Link ölü sanırım.

O

Oğuzhan

Guest
Gerekli cevap verilmiştir konu kilit

İyi Forumlar...

Şu anda bu konuyu okuyan kullanıcılar

Geri