İstediğim Düzeyde FPS alamıyorum.

İrfan_Chıwy68

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
0
iyi akşamlar. yeni bir sistem topladım. ancak iyi FPS alamıyorum. CS:GO oyununda en low ayarlarda 250-200 FPS arası, PayDay2 oyununda ise en yuksekte de 30FPS en düşüktede 30 FPS sabit, Warface de ise 240-200 FPS alıyorum. neden daha yüksek alamıyorum? Benchmark testerınde de gayet normal. parçalarda da sıkıntı yok. (intel pentium g4560 3.5 ghz işlemci, asus gtx 1050ti 4gb ekran kartı, asus h100m-k anakart, 8gb kingstone ddr4 ram, 1tb hd, 600w enerji kaynağı)

onur.firatt

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
0
Cs go da bu adam da low da senin değerlerinde alıyor. Senin beklentini öğrenebilirsen daha yardımcı olabilirim mesela yüksek ayarda CS go da kaç almasını istiyorsun. Yüksek ayarda da videoda sol altta görünüyor. Birde cs go da fps_max 0 fps_max 300 fps_max 1000 bunları sırayla dene bir etkilenme olacak mı birde hangi grafik ayarlarında oynuyorsun oyunda ki listeden isimleri ile birlikte kullandığın ayarı yazar mısın?

KS

İrfan_Chıwy68

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
0
onur.firatt' Alıntı:
Cs go da bu adam da low da senin değerlerinde alıyor. Senin beklentini öğrenebilirsen daha yardımcı olabilirim mesela yüksek ayarda CS go da kaç almasını istiyorsun. Yüksek ayarda da videoda sol altta görünüyor. Birde cs go da fps_max 0 fps_max 300 fps_max 1000 bunları sırayla dene bir etkilenme olacak mı birde hangi grafik ayarlarında oynuyorsun oyunda ki listeden isimleri ile birlikte kullandığın ayarı yazar mısın?

videoda en yuksek ayarlarda  200 280 fps alıyor ama ben enyuksek ayaralarda oynarken sabit 60 fps alıyorum ne iniyor ne çıkıyor.  acaba parçalarda mı bir sorun var?   fps_max 0 fps_max 300 fps_max 1000 yaptım low da 300 320 yle oynujyorum ama yuksek ayarlarda gene aynı -_-

onur.firatt

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
0
Dostum dün ayrı bir yorum gönderdim fakat gitmemiş. Aşağıda paylaştığım videoyu izle. Senin bana attığın videoda 1.si oynanan harita tek renk harita doku ve gölge yok en dandik kart bile orada yüksek gösterir.
TIKLAYIN

Yukarıda paylaştığım CS GO da iyi bir harita FPS zorlayan cinsten LOW yazanlar ayarlar düşükte 1024x768 720p 1080p ve en son yüksek ayarda 1080p FPS değerleri senin ilk başta açıkladığın durumdaki ile aynı. Sadece yüksek ayarlarda iken senin ki 60 sabit alıyor buda kısıtlama var demek oluyor yaptığın ayarların ekran resmini al ve buraya at ve hangi monitör marka modelini kullanıyorsun varsa linkini atarsın.

Şu anda bu konuyu okuyan kullanıcılar

Son mesajlar

Geri