Çözüldü İtopya iade politikası

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Talha uğur

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
4
Arkadaşlar ben itopyadan M2 ssd aldım

GIGABYTE AORUS 1TB RGB AIC NVMe M.2 SSD​

Modelinde bu , ama benim anakartımdaki slot X1 slotuymuş , bu üründeki slot ise X4 ve benim anakartıma uymuyor , iade istesem verirler mi , (sadece kutunun dışındaki jelatini soktum onun dışında faturası dahil herşeyi aynı şekilde duruyor)

Deniz Koloğlu

Klavye Delikanlısı
Klavye Delikanlısı
Tepki
145
hocam yanlış ürün aldığınızı müşteri hizmetlerine iletin onlar da iadeyi başlatsınlar dert edecek bir durum değil içiniz ferah olsun

Son düzenleme:
KS

Talha uğur

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
4
hocam yanlış ürün aldığınızı müşteri hizmetlerine iletin onlar da iadeyi başlatsınlar dert edecek bir durum değil içiniz ferah olsun
Galiba haftasonu çalışmıyor müşteri hizmetleri , yarın öğlen akşama doğru ariyacagim , peki yanlış ürünü aldım dışında demem gereken kilit bir kelime falan varmı :d ( kusura bakmayın bu konu hakkında biraz telaşlıyımda) mesela asıl alicagim ürünün ne olduğunu falan sorarlarmı

Deniz Koloğlu

Klavye Delikanlısı
Klavye Delikanlısı
Tepki
145
Galiba haftasonu çalışmıyor müşteri hizmetleri , yarın öğlen akşama doğru ariyacagim , peki yanlış ürünü aldım dışında demem gereken kilit bir kelime falan varmı :d ( kusura bakmayın bu konu hakkında biraz telaşlıyımda) mesela asıl alicagim ürünün ne olduğunu falan sorarlarmı
belirtmenize gerek yok yanlış sipariş verdim deyin iade etmek istediğinizi söyleyin bu kadar akşama bırakmayın bu arada 5-6 gibi kapanıyor genelde müşteri hizmetleri

White Ravens

Sözü Geçen
Sözü Geçen
Tepki
1,169

"Ürün uyumsuz, kullanamıyorum. Kutusu vs. duruyor, bir zarar verilmedi. Hafta sonu ulaşamadım. Ürünü iade etmek istiyorum."

Ne alacağın seni ilgilendiriyor.
"Bunu iade edersen ne alacaksın?" gibi bir soru soramazlar. Sorarlarsa da cevap vermene gerek yok.
Sana site bakiyesi veya değişim hakkı vermeyecekler. Ürün iadesi olarak ödediğin ücreti alacaksın.

KS

Talha uğur

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
4
White Ravens , deniz koloğlu ikinizede tesskur ederim iyi akşamlar

Bugün aradım fakat maalesef mağazadan alınan ürünler için iade yokmuş

Son düzenleme:
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Şu anda bu konuyu okuyan kullanıcılar

Son mesajlar

Geri