Itopya Indirimi

Ahmeet_1

Sözü Geçen
Sözü Geçen
Tepki
892
Itopya yine bence beklentilerin baya altinda bir indirim yapti. Ne zaman tarih verip heyecanlandirdiklarin da indirimler bos cikiyor. Artik eskisi gibi degil herkes en ucuz neredeyse oradan almak istiyor dogal olarak akakce cimri gibi siteler fiyatlari direk gosteriyor. Itopya indirim yaptik diyor toplasak 10 tane urun belki piyasa fiyatinin altina indi. Kacinci indirim yalani resmen

Greewe_Greew

Ekipman Uzmanı
Ekipman Uzmanı
Tepki
2,985
Itopya yine bence beklentilerin baya altinda bir indirim yapti. Ne zaman tarih verip heyecanlandirdiklarin da indirimler bos cikiyor. Artik eskisi gibi degil herkes en ucuz neredeyse oradan almak istiyor dogal olarak akakce cimri gibi siteler fiyatlari direk gosteriyor. Itopya indirim yaptik diyor toplasak 10 tane urun belki piyasa fiyatinin altina indi. Kacinci indirim yalani resmen
Katılıyorum. G413 görünce bi baktım ama 10 lira indirim anca var. Zaten ürünlerin çoğu gamepower gamebooster rampage
Apex 3tkl düşünüyodum güzel gelirse fakat 50 lira indirim anca var, sistemler zaten indirimsizi daha iyi. Mouselerde viper mini ve deathadder v2 güzeldi. Genel olarak çok boştu

Şu anda bu konuyu okuyan kullanıcılar

Son mesajlar

Geri