Yardım İtopya Rezaleti

Ahmeet_1

Sözü Geçen
Sözü Geçen
Tepki
892
aldığım mouse bağlantı arızası veriyordu. despec servisine gönderdim ve değişim kararı verdiler. ellerinde stok olmadığı için satın aldığınız firmadan talep edin dediler ve değişim formu verdiler. tam 1 hafta önce forum ve ürünün kutusuyla itopya ya gönderdim. üzerinden bir hafta aradığım zaman müsteri hizmetleri ilkte büyük ihtimalle stok yoktu (daha stoğa bakmadan tahmin söyluyıor) muadili ya da para iadesi olur dedi. 1k ya aldım mouse şuan 2.3k :)). bugun 3 kere müşteri hizmetlerini aradım her seferinde otalama 15-20dk bekletıyor sonra bağlandığımda müşteri hiizmetleri yetkili birime aktarıyorr ve yetkili birim de 2-3dk bekletip telefonu acıyor merhaba diyip yüzüme kapatıyor. tam tamına 3 kere bugun yaptılar. ilkte ben kendim kapatıım ya da telefon cekmedi vs sandım fakat 2 kere daha aradığımda her seferinde merhaba diyip cağrıyı sonlandırıyor. rezalet bbir firma gercekten değişim yapmamak için yokuşa sürüyolar telefonla irtibat dahi kuramıyorsunuz. satın alırken herşey çok güzel fakat iş arızaya teknik servise geldiğinde klasik türkiye satıcıları. tüketici hakem heyetine başvuracam bu gidişle bunlar başka türlü anlamıyorlar

Erol

Klavye Delikanlısı
Klavye Delikanlısı
Tepki
93
mağazalarında birine yakınsanız yüz yüze görüşün derim

Şu anda bu konuyu okuyan kullanıcılar

Geri