Fırsat İtopya Yeni Mağaza BBL Fırsatları

ehreh

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
3
ya 11 ekim sonra fırsat olsun ya hep pazartesinden önce

Fenomend

Klavye Delikanlısı
Klavye Delikanlısı
Tepki
518
Hocam gigabyte olan SSD den 2 tane almak mantıklı mı fiyatı ucuzmuş.
30 adet stok belirtilmiş bir kişi çoklu alabiliyorsa bilmiyorum ama sanki tekine bile yetişmek zor gibi bende klavye ye bakıyordum rahat alrım diye sonra altlara dikkat edince stok olduğunu gördüm :)
Bir de ;
BL AIRPORT AVM'DE EFFFSANE FİYATLARLA kampanyası 09 Ekim 2022 10:00 - 09 Ekim 2022 22:00 tarihleri arasında sadece İstanbul Airport AVM Mağazamızda geçerli olacak efsane fiyatlı ürünler seninle!
Oraya gidip alınmalı :)

APRİLİKUKA

Mahalle Bilgisayarcısı
Mahalle Bilgisayarcısı
Tepki
889
30 adet stok belirtilmiş bir kişi çoklu alabiliyorsa bilmiyorum ama sanki tekine bile yetişmek zor gibi bende klavye ye bakıyordum rahat alrım diye sonra altlara dikkat edince stok olduğunu gördüm :)
Bir de ;
BL AIRPORT AVM'DE EFFFSANE FİYATLARLA kampanyası 09 Ekim 2022 10:00 - 09 Ekim 2022 22:00 tarihleri arasında sadece İstanbul Airport AVM Mağazamızda geçerli olacak efsane fiyatlı ürünler seninle!
Dikkatli okumamıştım.O zaman alamayacam tekrar söylüyorum İtopya İzmir'e açılsa efsane olucak.

Fenomend

Klavye Delikanlısı
Klavye Delikanlısı
Tepki
518
Dikkatli okumamıştım.O zaman alamayacam tekrar söylüyorum İtopya İzmir'e açılsa efsane olucak.
Merak etme zaten öyle bir lokasyonda ki istanbul dan insanlar bile gitmez neredeyse hatta oradan bilet alıp uçağa binmek isteyen az .
Sırf şu BBL grubunun fanatikleri BBL oluşumu orada diye giderse satar yoksa o yere şube açmalarının sebebi turiste kur üstü ucuz geldiği için ürün satmak adınadır büyük ihtimalle yoksa oraya mağaza açmanın bir anlamı yok bizim için değil:) Freeshop mantığı işte bizim insanlarda avrupa dan amerika dan gelirken havaalanlarından alıp orada vergisini düşürüp ucuzdan ürün alıyor .

IronMusk

Mahalle Bilgisayarcısı
Mahalle Bilgisayarcısı
Tepki
1,874
12400f 6700xt bayağı iyi.

Muhamed Alabbud

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
2
Bir de ;

KS

ckribrahim

Sözü Geçen
Sözü Geçen
Tepki
1,099
Yeni link gelmiş sanırım konuya ekledim. F310 199 TL bedava :D

Şu anda bu konuyu okuyan kullanıcılar

Son mesajlar

Geri