İtopya'da ASUS PHOENIX GeForce GTX 1660 SUPER OC Ekran Kartı 6000tl (25.03.2022)

OceanLaB

Administrator
Admin
Tepki
5,315
Cvp: İtopya'da ASUS PHOENIX GeForce GTX 1660 SUPER OC Ekran Kartı 6000tl

Güzel fiyat. Kartlar indi ama daha ineceğini düşünmüyorum şahsen. Zira dolar etmeni var. Yükseliyor ve 15 seviyesine geldi. İniş devam etse bile, dolardan dolayı bir dengeleme olacak gibi.

BatuhanKLC

Sözü Geçen
Sözü Geçen
Tepki
757
RE: Cvp: İtopya'da ASUS PHOENIX GeForce GTX 1660 SUPER OC Ekran Kartı 6000tl

OceanLaB' Alıntı:
Güzel fiyat. Kartlar indi ama daha ineceğini düşünmüyorum şahsen. Zira dolar etmeni var. Yükseliyor ve 15 seviyesine geldi. İniş devam etse bile, dolardan dolayı bir dengeleme olacak gibi.

Bu fırsatlar sanırım hazır sistemlere yansıyacak hocam . Tekil kartların bile fiyatı bu kadar düşmüşken , hazır sistemlerle çok daha uyguna geleceğini düşünüyorum. Eski hesap ( neredeyse tekil ekran kartı fiyatına sistem ) gibi .

OceanLaB

Administrator
Admin
Tepki
5,315
RE: Cvp: İtopya'da ASUS PHOENIX GeForce GTX 1660 SUPER OC Ekran Kartı 6000tl

BatuhanKLC' Alıntı:
OceanLaB' Alıntı:

Bu fırsatlar sanırım hazır sistemlere yansıyacak hocam . Tekil kartların bile fiyatı bu kadar düşmüşken , hazır sistemlerle çok daha uyguna geleceğini düşünüyorum. Eski hesap ( neredeyse tekil ekran kartı fiyatına sistem ) gibi .

İnşallah..

KaiHiwatari

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
7
Cvp: İtopya'da ASUS PHOENIX GeForce GTX 1660 SUPER OC Ekran Kartı 6000tl (25.03.2022)

Bana sevdiğim bir abim bundan 2 yıl önce sistem toplamak istediğimde; ''bekle kardeşim fiyatlar düşecek o zaman alırız demişti'' ve ben beklemiştim beklerken gördüm ki 13klık sistem oldu 25k, şuan buradan ona sesleniyorum senin için güzel dileklerim var canım abiiim  :mad:    Şu parçalara verilen miktarı onu kazanmak için harcadığın sürelere ile hesapladığında ne kadar da fena durumdayız anlatıyor gibi...

KS

paladaddy

Sözü Geçen
Sözü Geçen
Tepki
657
Dostum sakin ol 10 15 bin tl bütçeye fırsatlar düştükçe  gayet güzel hazır sistemler çıkıyor. Sıkma canını her gün paylaşıyoruz indirimdeki ürünleri.

Şu anda bu konuyu okuyan kullanıcılar

Son mesajlar

Geri