Yardım İtopyadan Hazir Si̇stem Aldim Ama İşlemci̇mi̇n Stok Fani Yok

Enes2007

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
1
Merhaba arkadaşlar,

Ben yaklaşık 1 hafta önce itopyadan hazır sistem aldım bayramdı yoğunluktu vs bugün kargoya verildi ve benim kafama bir şey takıldı, ben sistemi alırken işlemcimi i3 12100f den İ3 13100f e yükselttim ve bu işlemcinin stok soğutucusu yokmuş kutu içerisinde.

Sistemimi bana gönderirlerken seçtiğim işlemcinin stok soğutucusu yok diye işlemciyi öylece çıplak göndermezler değil mi? Üzerine kendileri bir fan monte ederler mi?

Moderatörün son düzenlenenleri:

Cevobaro

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
1
büyük ihtimal olduğundan ucuza aldın sistemi yani stok fansız modelini aldın

Rediron

Sözü Geçen
Sözü Geçen
Tepki
616
Merhaba ben yaklaşık 1 hafta önce itopyadan hazır sistem aldım bayramdı yoğunluktu vs bugün kargoya verildi ve benim kafama bir şey takıldı. Ben sistemi alırken işlemcimi i3 12100f den İ3 13100f e yükselttim ve bu işlemcinin stok soğutucusu yokmuş kutu içerisinde. Sistemimi bana gönderirlerken seçtiğim işlemcinin stok soğutucusu yok diye işlemciyi öylece çıplak göndermezler değil mi? Üzerine kendileri bir fan monte ederler mi?
Çıplak geleceğini sanmam. Siz bir soğutucu seçmediyseniz yine stok soğutucu ile gelir. Orda test vs ediyorlar takarlar mutlaka.

KS

Enes2007

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
1
Çıplak geleceğini sanmam. Siz bir soğutucu seçmediyseniz yine stok soğutucu ile gelir. Orda test vs ediyorlar takarlar mutlaka.
İnşallah hocam çünkü bende gerçekten zar zor bir bilgisayar alabildim onda da böyle bir durum yaşamak istemem

Rediron

Sözü Geçen
Sözü Geçen
Tepki
616
İnşallah hocam çünkü bende gerçekten zar zor bir bilgisayar alabildim onda da böyle bir durum yaşamak istemem
Zamanında bende itopyadan sistem aldığımda işlemcisi tray bir sistem almışım stok fanla gelmişti. İşlemciler itopyaya kutu kutu yerine daha kolay taşınabilmesi için tepsi ile çoklu geliyor. Yine stok soğutucu takarlar. Size işlemci kutusu gelmez, sadece soğutucunun kutusu gelir bu şekilde ise.

KS

Enes2007

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
1
Zamanında bende itopyadan sistem aldığımda işlemcisi tray bir sistem almışım stok fanla gelmişti. İşlemciler itopyaya kutu kutu yerine daha kolay taşınabilmesi için tepsi ile çoklu geliyor. Yine stok soğutucu takarlar. Size işlemci kutusu gelmez, sadece soğutucunun kutusu gelir bu şekilde ise.
Sağolun hocam içime su serptiniz resmen

Şu anda bu konuyu okuyan kullanıcılar

Son mesajlar

Geri