Çözüldü KabloNet Nasıl Kullanan Var mı?

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

svartaljofurr

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
4
Merhabalar,

Şu an Türk Telekom kulanıcısıyım. Yakında taahütü bitiyor. Binamızda kablonetin altyapısı olduğunu öğrendim. Sizce nasıl kullanan var mı?

Moderatörün son düzenlenenleri:

TÜRK YILDIZLARI

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
44
Şu an türktelekom kulanıcısıyım. Yakında taahütü bitiyor. Binamızda kablonetin altyapısı olduğunu öğrendim. Sizce nasıl kullanan var mı?
kablonete geçme verem ettiler vallah billah kan kusturdular . Sürekli çekim problemi bilmem ne hiç derdimiz bitmedi . Taahhüt biter bitmez koşarak iade ettim. Başkası ne der bilemem ben 24 ay boyunca kan kustum bu lanet firmadan

Syqex

Moderatör
Moderatör
Tepki
5,166
Daha önceden kullanmıştık galiba ama ben bir sorun yaşadığımızı hatırlamıyorum ve büyük ihtimalle 16 yada 24mbps bir paketti. Dediğim gibi sorun yaşadığımızı hatırlamıyorum kesinti olsa da genelde çabuk geliyordu.

TÜRK YILDIZLARI

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
44
Geçeceksen TürkNete bak diber destekliyorsa öp başına koy hiç sıkıntı çekmezsin . Fiber desteklemiyorsa yine TürkNet e geç heryere baklava döşer gibi fiber altyapı döşüyorlar. Sabırsızlıkla bizim oturduğumuz bölgeye gelmesini bekliyorum. Evimde 100mb -8 upload destekliyor. Aynı değerleri alıyorum. Pişman olmazsın benden söylemesi. Ne taahhüt derdi var ne de başka bir şey. Boşver geçme kabloneti

TÜRK YILDIZLARI

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
44
Al bak 100e kadar diyor tamamını alıyorum Türknette . Gerisi sende kalmış. Kablonet Gerçekten dolandırıcılıktan başka birşey değil. O derece bunaldım dayanamadım .)

Ekli dosyalar

• 7A0ADFA7-0517-4975-9640-A95E90BA53F6.jpeg
    7A0ADFA7-0517-4975-9640-A95E90BA53F6.jpeg
    191.1 KB · Görüntüleme: 14
KS

svartaljofurr

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
4
Daha önceden kullanmıştık galiba ama ben bir sorun yaşadığımızı hatırlamıyorum ve büyük ihtimalle 16 yada 24mbps bir paketti. Dediğim gibi sorun yaşadığımızı hatırlamıyorum kesinti olsa da genelde çabuk geliyordu.

Geçeceksen TürkNete bak diber destekliyorsa öp başına koy hiç sıkıntı çekmezsin . Fiber desteklemiyorsa yine TürkNet e geç heryere baklava döşer gibi fiber altyapı döşüyorlar. Sabırsızlıkla bizim oturduğumuz bölgeye gelmesini bekliyorum. Evimde 100mb -8 upload destekliyor. Aynı değerleri alıyorum. Pişman olmazsın benden söylemesi. Ne taahhüt derdi var ne de başka bir şey. Boşver geçme kabloneti

Kablonet kullanip zincirleme küfür etmeyen bir arkadaşım yok. Tavsiye etmiyorum
yorumlarınız için teşekkürler <3

EymenO.

Süper Moderatör
Süper Moderatör
Tepki
370
Bir arkadaşım her gün internetin kesildiğinden şikayetçi. Bulaşmayın derim

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Şu anda bu konuyu okuyan kullanıcılar

Son mesajlar

Geri