Kaç MBPS İnternet Kullanıyorsunuz? -ANKET-

Kaç MBPS İnternet Kullanıyorsunuz?

• Kullanılan toplam oy
    27

ugur.gozaydin

Klavye Delikanlısı
Klavye Delikanlısı
Tepki
4,129
Altyapı 80mpbs destekliyor ama 16mbps hıza mahkumum. :( Bakalım sözleşme bitince fiyatlar çok abartı olmazsa ne yapacağım zaman gösterecek.

SmileFate

Sözü Geçen
Sözü Geçen
Tepki
806
Altyapım VDSL destekli ve daha önce kullanıyordum ancak artık yürüyen bir saha dolabım var!:mad: haliyle 8-16 kullanmak zorundayım :/

KS

A Shadow Falls

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
27
Altyapı 80mpbs destekliyor ama 16mbps hıza mahkumum. :( Bakalım sözleşme bitince fiyatlar çok abartı olmazsa ne yapacağım zaman gösterecek.
Ben Türk Telekom ile 2 sene uğraştım 16lık paketi 10 verdiler bana (ilk bağlattığım ay 16 gördüm) 2 sene sonunda mahalleye Hiper geldi hızım aynı ama altyapı değiştirdiler. Sözleşmem bitmesine 2 ay kala vodafone aradı beni 120tl 50mbps veriyoruz dedi .direk geçtim
tt de 16mbpsye 96 veriyordum memnunum ama arada sıkıntı oluyor sözleşme bitince türknet düşünüyorum

ugur.gozaydin

Klavye Delikanlısı
Klavye Delikanlısı
Tepki
4,129
Ben Türk Telekom ile 2 sene uğraştım 16lık paketi 10 verdiler bana (ilk bağlattığım ay 16 gördüm) 2 sene sonunda mahalleye Hiper geldi hızım aynı ama altyapı değiştirdiler. Sözleşmem bitmesine 2 ay kala vodafone aradı beni 120tl 50mbps veriyoruz dedi .direk geçtim
tt de 16mbpsye 96 veriyordum memnunum ama arada sıkıntı oluyor sözleşme bitince türknet düşünüyorum
Vallahi 10 sene oldu sanırım belki daha fazla bile olabilir, Vodafone.net kullanıyorum. Hız olarak 16mbps hızın tamamını alıyorum ve teknik açıdan neredeyse hiç sorunum olmuyor ve teknik destekten çok memnumum ama işte 16mbps hız işkence gibi.

KS

A Shadow Falls

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
27
Vallahi 10 sene oldu sanırım belki daha fazla bile olabilir, Vodafone.net kullanıyorum. Hız olarak 16mbps hızın tamamını alıyorum ve teknik açıdan neredeyse hiç sorunum olmuyor ve teknik destekten çok memnumum ama işte 16mbps hız işkence gibi.
Evet Hızı verme konusunda sorun yok 50de 50 hadi 48 versin veriyor bazen kopmalar oluyor. Türknet 135tl 85mbps veriyordu tam olarak fiyatları hemen hemen aynı ama arada bi 35mbps oynuyor

ibrahimunaLife

Klavye Delikanlısı
Klavye Delikanlısı
Tepki
346
63Mbps hız desteği ile şuan aldığım değer 40-45 arası. Firma millenicom ödediğim tutar modem dahil 108 TL. Eylül 1'de taahhütüm bitince Turknet'e geçiş yapacağım. Şuan Turknet İstanbul Anadolu yakasında altyapı çalışmalarını hızlandırdı ve benim olduğum lokasyona yaklaşık 5km mesafe planlanmış bir proje alanı mevcut. Bu hızda giderlerse şayet seneye yıl sonu gibi gigafiber gelir diye düşünüyorum

KOCAEFE

Sözü Geçen
Sözü Geçen
Tepki
490
16 Mbps harici bir seçeneğim yok çünkü sadece ADSL var. Hatta yakın zamanda arıza olmuş dolapta 4 Mbps'ye düşmüştü ve pingi sormayın 4-5 rakamlı idi. Bakım sonrası hızım 12 Mbps oldu ve ping 30 oldu buna da şükür.

mami0715

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
13
Babamı ikna edemedim. :D Hat onun üzerine. Bakalım sözleşme bitmesine az kaldı.
Önümüzdeki aylarda zam gelecek. Şuan müşterisi olduğunuz içinde size mevcut paketler üzerinden az da olsa indirim yaparlar. Eğer tabi kabul ettirebilirseniz zam gelmeden fazla para ödemeyelim yükselttirelim diyebilirsiniz

ugur.gozaydin

Klavye Delikanlısı
Klavye Delikanlısı
Tepki
4,129
Önümüzdeki aylarda zam gelecek. Şuan müşterisi olduğunuz içinde size mevcut paketler üzerinden az da olsa indirim yaparlar. Eğer tabi kabul ettirebilirseniz zam gelmeden fazla para ödemeyelim yükselttirelim diyebilirsiniz
Vallahi çok şey denedim geçiş için ama nafile. Hattı kendi üzerime almam gerek, yoksa sözleşme bitmeden geçiş yapmaz, biliyorum huyunu. :D

Wonra

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
5
Türksat 100 Mbps kullanıyorum akşamları 19:00 23:00 arası 25'e düşüyor 100 TL ödüyorum aylık. PC varken gece veya sabah oyun vs ne indireceksem indiriyordum ama kötü tabi tam oyun oynama saatinde 25'e düşmesi

Şu anda bu konuyu okuyan kullanıcılar

Son mesajlar

Geri