Kadın Doktor Yaşlı Amcayı Çocuk Gibi Azarladı

furkancekmece

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
0
İzmir Bağyurdu sağlık ocağında çalışan Dr. "Birsen TIRTAR"  tarafından hakarete uğrayan yaşlı amca neye uğradığını şaşırdı,yaşlı amcanın tek suçu doktor yemekteyken kapının açık olduğunu görünce doktorun odasına girip doktorunun gelmesini beklemek amca izah etmesine rağmen üstümü ara demesine rağmen hala amcayı azarlayan bu doktor bozuntusu kişiliksiz,karaktersiz insan pardon gerçi insan demeye de bin şahit lazım saygıdan bahsediyor okumuş adam olamamış diye bunlara diyorlar...

Duyarlı Olup Bu Videoyu Lütfen Sosyal Medya Hesaplarınızda Paylaşın ki Belki Birileri Görür...

Dipnot;
Tüm Yazıyı Bilerek ve İsteyerek Yazmış Bulunmaktayım Yazdığım Bu Konu Hakkında Tüm Sorumluluk Bana Aittir.

Ve Son Olarak,Forum Kurallarını İhlal Eder Tarzda Bu Yazıyı Paylaştığım İçin Özür Dilerim...​

Lightning

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
3
küfür etmicem ama şu olaya ben denk gelseydim haberlere çıkar doktora şiddet eylemleri yapılır hele bide tanıdığım birine olsa kan alırım o doktordan kardeş bunu sen çekiyosan doktorun adını bilgilerini verde şikayet edelim

KS

furkancekmece

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
0
Lightning' Alıntı:
küfür etmicem ama şu olaya ben denk gelseydim haberlere çıkar doktora şiddet eylemleri yapılır hele bide tanıdığım birine olsa kan alırım o doktordan kardeş bunu sen çekiyosan doktorun adını bilgilerini verde şikayet edelim

üst yazıda bilgiler mevcut kardeşim

smart38

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
0
Boylede olmazki arkadaş bende sağlıkçıyım insanlar hastaneye keyfinden gelmiyor zaten sıkıntısı oluyor boyle kendini bilmez doktorlar sağlık çalışanlarıda insaları boyle azarlıyor kuçuk düşürüyor

Şu anda bu konuyu okuyan kullanıcılar

Son mesajlar

Geri