Yardım Kafayı Yemek Üzereyim

servet Ünal

Klavye Delikanlısı
Klavye Delikanlısı
Tepki
116
Arkadaşlar ben bilgisayar almak için 1 yıldır para biriktiriyorum son 3 aydır falan okulda yemek dahi yemedim aldığım paranın hepsini biriktirdim ve PC aldım sonra ikinci el monitör aldım kalvye mouse falan derken PC yi alalı 1 ayı geçti ve şimdide kriter dışı sorunu var hiçbir şekilde geçmiyor kafayı yemek üzereyim rüyamda bile onu görüyorum tüm yolları denedim kabloyuda değiştirdim bilgisayarcıda açılıyor hiçbir sorun çıkmıyor eve gelince krtider dışı diyor ve bios ta kalıyor daha ileriye gitmiyor ne yapacağımı bilmiyorum sinirden ve üzüntüden kafam ağrıyor

turlikat

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
21
Öncelikle geçmiş olsun teknolojik cihazlarda böyle şeyler maalesef oluyor bende bilgisayardan pek anlamam ama çok pahalı bir cihazda alsan sıkıntı çıkarmayacağının garantisi yok bu tarz olayları kafana takmamanı öneririm zira kendini perişan etmen bilgisayarını tamir etmez. Umarıım anlayan bir hocam yardımcı olur.

KS

servet Ünal

Klavye Delikanlısı
Klavye Delikanlısı
Tepki
116
Öncelikle geçmiş olsun teknolojik cihazlarda böyle şeyler maalesef oluyor bende bilgisayardan pek anlamam ama çok pahalı bir cihazda alsan sıkıntı çıkarmayacağının garantisi yok bu tarz olayları kafana takmamanı öneririm zira kendini perişan etmen bilgisayarını tamir etmez. Umarıım anlayan bir hocam yardımcı olur.
Teşekkür ederim bende kafaya takmamak için elimden geleni yapıyorum

Şu anda bu konuyu okuyan kullanıcılar

Son mesajlar

Geri