Kargo No Verildi Ama Kargom Sitede Gözükmüyor

33xAvilio

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
9
Selamlar,

Haziranın 21 inde gencer gaming shiftdelete pc sini aldım araya bayram falan girince kargolar kapandı bu yüzden kargoya verilmediğini düşündüm bundan 2 gün önce falan sipariş hazırlanıyor dan kargoya verildiye geçti ve aras kargo için bi sipariş takip no yazdı kodu aras kargo da arattığım zaman böyle bir kargonun olmadığı yazdı sonra aras kargo müşteri hizmetleri ile görüştüm ve böyle bir kod olmadığını ve bana bir e-fatura gönderlimiş olup olmadığını sordu bende gmail ve sms lere baktım ama böylebir e-fatura olamdığını fark ettim sonra Gencer Gaming in sitesinde müşteri hizmetleri no suna baktım ama bulamadım eyer biliyorsanız müşteri temsilcisinin no sunu ve bu durumda napmam gerektiğini söyleyebilirmisiniz buraya kadar okuduysanız teşekkür ederim iyi akşamlar dilerim

Moderatörün son düzenlenenleri:

Zwaige

Mahalle Bilgisayarcısı
Mahalle Bilgisayarcısı
Tepki
524
adamlarıj sistem hatalı ig den fln bir yerdne ulas @Gencergaming bazen bakıolar

KS

33xAvilio

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
9
Arasa kargoda böyle bir şey daha yaşamıştım sistemi @Gencergaming den aldığınızı belirtmişsiniz.Onlar yardım edebilirler.
İletişim numaralarını aradım ama mesai saatleri dışında diyor yarın gine ararım

adamlarıj sistem hatalı ig den fln bir yerdne ulas @Gencergaming bazen bakıolar
Yok Valla İG Den Eskiden De Yazmışlığım Var Hala Yanıt Gelmedi Şikayetvar Daki Herkese Cevap Vermiş Gencer Bende Yazdım Wyer Cevap Almazsam Destek Formu Oluşturucam

Şu anda bu konuyu okuyan kullanıcılar

Son mesajlar

Geri