Yardım Kasa Fanım Dönmüyor Yardım Edin!!!

Daryl

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
0
Öncelikle merhaba ben yeni bir ekran kartı aldım eve geldim ekran kartını taktım kasa fanları sorunsuz dönüyor du sonra pc yi aç kapa yapayım dedim açtığım da kasa fanları dönmüyordu açılırken de normal de de ekran kartı msi anakart da msi bunu bios dan falan halledebilir miyim lütfen yardım edin

Tolga Ersoy

Klavye Delikanlısı
Klavye Delikanlısı
Tepki
62
Öncelikle merhaba ben yeni bir ekran kartı aldım eve geldim ekran kartını taktım kasa fanları sorunsuz dönüyor du sonra pc yi aç kapa yapayım dedim açtığım da kasa fanları dönmüyordu açılırken de normal de de ekran kartı msi anakart da msi bunu bios dan falan halledebilir miyim lütfen yardım edin
Hocam kasa fanlarının güç bağlantılarına baktın mı?

YunusBaltacı

Klavye Delikanlısı
Klavye Delikanlısı
Tepki
78
Hocam ekran kartı fanları bildiğim kadarıyla belli bir ısıya kadar kendileri çalışmıyorlar. MSI'ın yazılımından kontrol edebilirsiniz.

Şu anda bu konuyu okuyan kullanıcılar

Son mesajlar

Geri