Kasa Geçişi Hakkında

PcFurkan

Klavye Delikanlısı
Klavye Delikanlısı
Tepki
1
Merhaba bi hazır sistem almıştım ve sistemdeki kasa cooler master masterbox mb511 argb kasasıydı benimde elimde mevcut olan thermaltake view 71 rgb plus vardı bende hiç cooler masterı kullanmadan thermaltakeye parçaları aktardım ve 6 aydır thermaltake kasamı kullanmaktayım bugün cooler master kasamı açtım baktım ve geçiş yapsam mı diye düşündüm cooler master kasası thermaltake kasama göre çok küçük boyutta ve hoşuma gitti thermaltake kasam gerçekten baya büyük bir kasa ancak şöyle bir soru kafama takıldı soğutma performansı nasıl etkilenir küçük bir kasaya geçiş yaptığımda 360mm sıvı soğutma her iki kasa da desteklemekte ve 360mm sıvı soğutma kullanmaktayım şuan ki kasamda boşta işlemci sıcaklığım 40 derece seviyelerinde cooler mastera geçiş yaparsam bu durum nasıl olur sizce geçmelimiyim yoksa thermaltake yi kullanmaya devam mı etmeliyim işlemcim İ5-11600K ekran kartım 3060 ti 3 fanlı

Art

Klavye Delikanlısı
Tepki
324
Merhabalar, boyut küçüldükçe hava akışı azalacağından ufak sıcaklık artışları olabilir. Ama yazdığınız kasa modelinin hava akışı iyi olduğundan çok bir problem yaşayacağınızı düşünmüyorum.

KS

PcFurkan

Klavye Delikanlısı
Klavye Delikanlısı
Tepki
1
Merhabalar, boyut küçüldükçe hava akışı azalacağından ufak sıcaklık artışları olabilir. Ama yazdığınız kasa modelinin hava akışı iyi olduğundan çok bir problem yaşayacağınızı düşünmüyorum.
Küçük kasa hiç kullanmadığım için konuyu açtım geçilir mi veya görünüş açısından nasıl bir görüntü ortaya sergiler şık bir görüntü sağlanır mı açıkcası

Art

Klavye Delikanlısı
Tepki
324
Küçük kasa hiç kullanmadığım için konuyu açtım geçilir mi veya görünüş açısından nasıl bir görüntü ortaya sergiler şık bir görüntü sağlanır mı açıkcası
Hocam hazır elinizdeyken deneyin bence, alınır mı deseydiniz neyse kasa elinizde takın görün :) Bizimle de paylaşmayı unutmayın

Şu anda bu konuyu okuyan kullanıcılar

Son mesajlar

Geri