Kasa Tavsiyesi

r3dX

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
0
Arkadaşlar merhaba ben bir sistem toplamak istiyorum Ryzen 1700X olacak içinde ve bunun için ferah bir kasa tercih etmek istiyorum (PSU YOK), bütçe 300-400. Kablolama açısından güç kablosunun arka tarafa sığacağı bir kasa olursa sevinirim (Güç kablom biraz kalın :p) ayrıca üst tarafta 240mm destek ve ön tarafta 3 adet fan olan bir kasa tercih etmek istiyorum yani buna örnek olarak 

EVEREST RAMPAGE HECTORA gibi bir kasa istiyorum tavsiyeleriniz varsa buyurun yoksa bu kasayı alacağım :D  

İyi forumlar dilerim.

Lightning

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
3
Merhaba, kanka

- Nzxt s340 Elite modelini şiddetle tavsiye ederim. Kablolama konusundaki rahatlığı, ufak tefek olmasına rağmen ferah olması al bunu keyfine bak. :D

KS

r3dX

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
0
Lightning' Alıntı:
Merhaba, kanka

- Nzxt s340 Elite modelini şiddetle tavsiye ederim. Kablolama konusundaki rahatlığı, ufak tefek olmasına rağmen ferah olması al bunu keyfine bak. :D

Kasa gayet güzel fakat üstte 240mm desteği olmayışı üzdü beni :( Kriterlere uyabilecek bir kasa çıkar umarım :)

Lightning

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
3
r3dX' Alıntı:
Lightning' Alıntı:
Merhaba, kanka

Kasa gayet güzel fakat üstte 240mm desteği olmayışı üzdü beni :( Kriterlere uyabilecek bir kasa çıkar umarım :)

ozaman 2.ci favorim Aerocool Project 7 oda ışıklı ışıklı efsodur klas durur sisteme paspas çeker.

KS

r3dX

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
0

Şu anda bu konuyu okuyan kullanıcılar

Son mesajlar

Geri