Kasamın Ledleri Sürekli Aç Kapa Yapıyor

Verias

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
4
DeepCool cc560 kullanıyorum hazır sistem almıştım adamlar güncellemeleri vs... yapmış işlemci fan hızı sürekli boşta bile %100 çalışıyor bios dan ayar yapınca kasanın ledleri sürekli aç kapa yapıyor full speed all yapınca düzeliyor sorun ne anlamadım

anakart msı pro a620m-e

Boozew

Sözü Geçen
Sözü Geçen
Tepki
538
Bios yerine MSI Control Center den deneyebilirsin

galip

Klavye Delikanlısı
Klavye Delikanlısı
Tepki
38
Sistemi sök dikkatlice tekrar montajla bi kısa devrede sebep olabilir powersuply başka bi taneyle değiştirip dene olmazsa bios güncellemesi ile de dene
Bazen firmalar sadece çalıştırabilecel power takıyorlar yani uzun kullanıma uygun olmayan sistemi açıp kapatabilecek power takıyorlar

KS

Verias

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
4
Sistemi sök dikkatlice tekrar montajla bi kısa devrede sebep olabilir powersuply başka bi taneyle değiştirip dene olmazsa bios güncellemesi ile de dene
Bazen firmalar sadece çalıştırabilecel power takıyorlar yani uzun kullanıma uygun olmayan sistemi açıp kapatabilecek power takıyorlar
Başka bir psu zor bulurum sorunuda çözdüm şükür msı centerden sys fanı akıllı moddan manuel moda alınca ledler düzeldi cpu fanı istediğim gibi ayarladım

0 derece %30
50 derece %50
65 derece %70
80 derece %100 kullanım iyi mi?

Sahuraka

Moderatör
Moderatör
Tepki
4,480
Başka bir psu zor bulurum sorunuda çözdüm şükür msı centerden sys fanı akıllı moddan manuel moda alınca ledler düzeldi cpu fanı istediğim gibi ayarladım

0 derece %30
50 derece %50
65 derece %70
80 derece %100 kullanım iyi mi?
Iyi gibi bendede buna yakin

Şu anda bu konuyu okuyan kullanıcılar

Geri