Yardım Kasaya SSD Montajı Için Destek

ikikarefarki

Klavye Delikanlısı
Klavye Delikanlısı
Tepki
56
Selamlar herkese,

Msi mag forge m100r bir kasam var. Bu kasada aşağıdaki görselde gördüğünüz mavi alana bir adet SSD 2.5 SSD taktım. Kırmızı alana bir tane daha takmak istiyorum ancak sistemi hazırlayan arkadaşlar kabloları SSD'yi takacağım alandan geçirmişler. Anakarttan söküp yukardan geçirebilirim ancak kilitte takmışlar. Kilit bulmak, kabloları sökmek ve yeniden kablolamakla uğraşmak istemiyorum. SSD'yi takabileceğim alternatif bir çözüm var mı ?

Ekran görüntüsü 2023-03-19 001444.png

KS

ikikarefarki

Klavye Delikanlısı
Klavye Delikanlısı
Tepki
56
Ekli dosyayı görüntüle 17502
buraya yerkeştirebilirsiniz hocam illa vidalarla sabitlemenize gerek yok.
Sabitlemek istediğim için orayı düşünmemiştim. Bir de power kabloları o taraftan geliyor baya kalabalık. Şimdilik mecbur dediğiniz gibi yapıp oraya yerleştireceğim. Güç kablosu kısa zaten kasa içerisinde sağa sola pek hareket edemez gibi.

Ahmeet_1

Sözü Geçen
Sözü Geçen
Tepki
892
Sabitlemek istediğim için orayı düşünmemiştim. Bir de power kabloları o taraftan geliyor baya kalabalık. Şimdilik mecbur dediğiniz gibi yapıp oraya yerleştireceğim. Güç kablosu kısa zaten kasa içerisinde sağa sola pek hareket edemez gibi.
Evet sata kablolari kisa oluyor zora sokuyor insani. Bende ssd ile hdd oraya koydum kablolar uzamiyordu montaj icin

Şu anda bu konuyu okuyan kullanıcılar

Son mesajlar

Geri