kasmaya başladı

ardateo

Mahalle Bilgisayarcısı
Mahalle Bilgisayarcısı
Tepki
859
Arkadaşlar bilgisayarımda daha düne kadar kasmadan donmadan oyun oynayabiliyordum ama bugün bi anda oyunlarda kasma başladı ve oyunlardan çıkarkende uzun sürler bekletmeye başladı sizce nedeni ne olabilir.

lckyvg

Klavye Delikanlısı
Klavye Delikanlısı
Tepki
1,305
Arkadaşlar bilgisayarımda daha düne kadar kasmadan donmadan oyun oynayabiliyordum ama bugün bi anda oyunlarda kasma başladı ve oyunlardan çıkarkende uzun sürler bekletmeye başladı sizce nedeni ne olabilir.
Sisteminiz nedir? Amd ekran kartıysa silip WHQL versiyonu yüklemek işe yarayabilir.

lckyvg

Klavye Delikanlısı
Klavye Delikanlısı
Tepki
1,305
1050ti r5 1600 b450m s2h v2 8gb ram
Ssd sağlığına bakın, ramler tek tek deneyerek aynı durumu yaşatıyor mu kontrol edersiniz. Bir de macun değişimi en son ne zaman yapıldı. Ayrıca yeni bir program yüklendi mi?

KS

ardateo

Mahalle Bilgisayarcısı
Mahalle Bilgisayarcısı
Tepki
859
Ssd sağlığına bakın, ramler tek tek deneyerek aynı durumu yaşatıyor mu kontrol edersiniz. Bir de macun değişimi en son ne zaman yapıldı. Ayrıca yeni bir program yüklendi mi?
1.5 senelik pc yeni program vs de yüklemedim

lckyvg

Klavye Delikanlısı
Klavye Delikanlısı
Tepki
1,305
daha 1.5 senelik pc yeni program vs de yüklemedim
Önce ramleri kontrol edin. Ekran kartını silip yeniden kurun, disk sağlığına bakın. Görev yöneticisini açıp kullanım oranlarına dikkat edin. Belki windows güncelleme yaparak kitliyordur ya da başka program. Belki virüs vardır. Ssd markanız neydi?

KS

ardateo

Mahalle Bilgisayarcısı
Mahalle Bilgisayarcısı
Tepki
859
Önce ramleri kontrol edin. Ekran kartını silip yeniden kurun, disk sağlığına bakın. Görev yöneticisini açıp kullanım oranlarına dikkat edin. Belki windows güncelleme yaparak kitliyordur ya da başka program. Belki virüs vardır. Ssd markanız neydi?
kioxia

KS

ardateo

Mahalle Bilgisayarcısı
Mahalle Bilgisayarcısı
Tepki
859
Arkadaşlar 2 gündür neden kimse doğru dürüst cevap vermiyor.

KS

ardateo

Mahalle Bilgisayarcısı
Mahalle Bilgisayarcısı
Tepki
859
Sizden cevap bekliyoruz. Disk sağlığınız ne çıktı, ekran kartı driver trkrardan kurulum yapıldı mı, görev yöneticisinde kullanım
Sizden cevap bekliyoruz. Disk sağlığınız ne çıktı, ekran kartı driver trkrardan kurulum yapıldı mı, görev yöneticisinde kullanım oranları ne çıktı?

oranları ne çıktı?
Hocam zaten sizin için söylemedim bunları sağolun yardımınız için hepsini yaptım yine düzelmedi ssd sağlığı %99

lckyvg

Klavye Delikanlısı
Klavye Delikanlısı
Tepki
1,305
Hocam zaten sizin için söylemedim bunları sağolun yardımınız için hepsini yaptım yine düzelmedi ssd sağlığı %99
Hocam görev yöneticisinde kullanımlarda tuhaflık var mıydı ekran görüntüsü de atabilirsiniz.

KS

ardateo

Mahalle Bilgisayarcısı
Mahalle Bilgisayarcısı
Tepki
859
hocam şu anda tam kapsaölı bir virüs taraması yapıyorum virüs koruma uygulaması dışındakilerin hepsi çok düşük de onun dışında başka bir tuhaflık yok olmadı bir bilgisayarcıya götürürüm ilgin ve alakan için çok teşekkürler.

Şu anda bu konuyu okuyan kullanıcılar

Geri