Kaspersky Premium

mehmettasdemir

Klavye Delikanlısı
Klavye Delikanlısı
Tepki
50
Yıllık indirime girmiş 3 cihaz ve 2 yıllık indirim kodu ile 295 tl olmuş alınır mı bilgisi olan var mı?

Kaspersky da %12 indirim var MESUT20 kodu ile de ek olarak %10 da alabiliyorsunuz bilginize.

Son düzenleme:

Vortex_Venom

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
0
Alınır. Ben uzun zamandır kullanıyorum. Öncesinde Internet Security kullanıyordum Şu an Premium kullanıyorum. Kullandığımdan beri pc'ye format atma ihtiyacı hissetmedim.

umutbedir

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
21
Windows Defender yeterli oluyor benim için yıllardır da aynı, temiz dosya kullanımım var. Öyle her şeye el atmam dikkat ederim diyorsan gerekmiyor

KS

mehmettasdemir

Klavye Delikanlısı
Klavye Delikanlısı
Tepki
50
Windows Defender yeterli oluyor benim için yıllardır da aynı, temiz dosya kullanımım var. Öyle her şeye el atmam dikkat ederim diyorsan gerekmiyor
Aslında çok dikkatli kullanırım baya ama evde çocuk var ve en azından telefonlara kurabiliridim diye düşünüyorum eşimin telefonunda olur rahat rahat gezinsinler diye.

SmileFate

Sözü Geçen
Sözü Geçen
Tepki
821
Şahsen Avast ve Malwarebytes kullanıyorum ama iki yıllık Kaspersky, sunduğu avantajlarla fiyatı iyi duruyor. Bu arada indirim kodu, herkese açıksa paylaşırsanız almak isteyenler içinde iyi olur :^)

KS

mehmettasdemir

Klavye Delikanlısı
Klavye Delikanlısı
Tepki
50
Şahsen Avast ve Malwarebytes kullanıyorum ama iki yıllık Kaspersky, sunduğu avantajlarla fiyatı iyi duruyor. Bu arada indirim kodu, herkese açıksa paylaşırsanız almak isteyenler içinde iyi olur :^)
Herkese açık ama reklam olmasın diye paylaşmak istemedim eğer sorun olmayacaksa paylaşabilirim.

KS

mehmettasdemir

Klavye Delikanlısı
Klavye Delikanlısı
Tepki
50
Son düzenleme:

SmileFate

Sözü Geçen
Sözü Geçen
Tepki
821
Herkese açık ama reklam olmasın diye paylaşmak istemedim eğer sorun olmayacaksa paylaşabilirim.

Sadece sizin veya bir arkadaşınızın vs. hesabını tanımlı referanslı bir kod değilse, normal indirim kodu neden reklam olsun hocam :D. Sonuçta, forumda indirimleri paylaşabilmemiz için açılmış özel kategorilerde mevcut ->

KS

mehmettasdemir

Klavye Delikanlısı
Klavye Delikanlısı
Tepki
50
Sadece sizin veya bir arkadaşınızın vs. hesabını tanımlı referanslı bir kod değilse, normal indirim kodu neden reklam olsun hocam :D. Sonuçta, forumda indirimleri paylaşabilmemiz için açılmış özel kategorilerde mevcut ->
Doğrudur hocam. Mesut Çevik ve Batu Bozkan takçalıştır programında Kaspersky sponsorluğunda ek indirime özel : MESUT20 kodu ile 1 cihaz 1 yıllık 187 tl den 147 tl geliyor 5 cihaz 1 yıl : 259 tl den 207 tl geliyor diye baya gidiyor. Ek olarak %10 daha ekliyor hocam.

furkangorur

Klavye Delikanlısı
Klavye Delikanlısı
Tepki
124
tr yamalı oyunlar kurulu pcde onlar olmasaydı belki alırdım

Sahuraka

Moderatör
Moderatör
Tepki
4,173
İndirim kodunu paylaşayım mı hocam?

Üstte de yazmıştım hocam aslında benim için sıkıntı değil. Ek olarak 1 yıllık çocuk koruması da veriyor premium alınca. En azından çocuğum rahat takılsın kaldı ki 3 cihaz almamın sebebi de ben ve eşimin telefonunda kurmam olur o yüzden öyle düşünüyorum.
Paylasabilirsiniz

Musa464

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
21
Alınır Kaspersky Safe Kids ile çocuklarınızın internet yönetimini kontrol edebilirsiniz.

Şu anda bu konuyu okuyan kullanıcılar

Son mesajlar

Geri