Kedi maması hakkında

Devrim59

Klavye Delikanlısı
Klavye Delikanlısı
Tepki
46
Bu kedi mamasına başlamaya karar verdik nasıl sizce whiskas mama kullandıl 1 sene boyunca sanırım kaliteli değilmiş bizde artık link bıraktığım firmaya geçtik nasıl kalitelimi ?

IronMusk

Mahalle Bilgisayarcısı
Mahalle Bilgisayarcısı
Tepki
1,874
Pawpaw kullandık alerji yaptı galiba şimdi başka markaya geçtikde mamayı bulamadım bulursam haber veririm bunu bilmiyorum.

chance

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
2
Bu kedi mamasına başlamaya karar verdik nasıl sizce whiskas mama kullandıl 1 sene boyunca sanırım kaliteli değilmiş bizde artık link bıraktığım firmaya geçtik nasıl kalitelimi ?
Yaklaşık 1 senedir kullanıyoruz. Açıkçası çok memnunuz. Piyasada sahtesi çok bulunuyor o yüzden tavsiyem hills in önerdiği sitelerden almanız.
Whiskasin tüm ürünleri en alt kalitededir. Yaş mama için de öneri isterseniz yapabilirim

Wasily

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
1
Kedi mamaları içerisinde Hills en kaliteli markalardan birisi gönül rahatlığıyla kullanabilirsiniz. Ek olarak kediniz yavruysa Purina Proplan Kitten da tercih edebilirsiniz.

KS

Devrim59

Klavye Delikanlısı
Klavye Delikanlısı
Tepki
46
Yaklaşık 1 senedir kullanıyoruz. Açıkçası çok memnunuz. Piyasada sahtesi çok bulunuyor o yüzden tavsiyem hills in önerdiği sitelerden almanız.
Whiskasin tüm ürünleri en alt kalitededir. Yaş mama için de öneri isterseniz yapabilirim
Attığım satıcı orjinal sanırım ve nasıl anlarız ki sahtesini

NigTLove45

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
5
bende farklı bir tavsiyede bulunayım kediniz kilolu ve hareket etmiyorsa VİRBAC markasını tercih edin bence fiyatlar biraz pahalı ancak performansda çok etkili 3 kilosunu bu gün 635 tl ye aldım burdan pay biçin ama bir senede çok az hareket ile 2 kilo verdi kedim ve tüy vs kalitesi inanılmaz arttı

bende farklı bir tavsiyede bulunayım kediniz kilolu ve hareket etmiyorsa VİRBAC markasını tercih edin bence fiyatlar biraz pahalı ancak performansda çok etkili 3 kilosunu bu gün 635 tl ye aldım burdan pay biçin ama bir senede çok az hareket ile 2 kilo verdi kedim ve tüy vs kalitesi inanılmaz arttı
VİRBAC ta diabetik ve kilo kontrollü mamasını kullanıyoruz

KS

Devrim59

Klavye Delikanlısı
Klavye Delikanlısı
Tepki
46

VİRBAC ta diabetik ve kilo kontrollü mamasını kullanıyoruz
Haraketli hocam benim kisi

chance

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
2
Attığım satıcı orjinal sanırım ve nasıl anlarız ki sahtesini

Burada satılan siteler mevcut. Her zaman buralardan almaya gayret ediyorum.
Kum için de tavsiye vermem gerekirse, ileride kedilerin gözlerinde sorun olmaması için çok az toz yapan kum kullanmak gerekiyor.
Ever clean hem koku hem de kedinizin gözünde yaşlandığında problem olmaması açısından çok iyi bir ürün. Maalesef diğerlerine oranla pahalı bir ürün fakat yaşlandığında kedinizin görmemesi ya da sürekli vete gitmenizden daha masraflı değil bence.
Yaş mama schesir alabilirsiniz. En iyi et oranına sahip.
Royal canin sadece pahalı. Çok iyi marka değil maalesef.
8 yaşında kedimiz var. Ki çevremize de 5 tane kedi sahiplendirdik.
Hep bu şekilde ilerledik. Tavsiye ederim.
Normalde forumlarda hiçbir konuda bir şey yazmam fakat sadece kedilerin iyiliği için bilgilendirme yapmak istedim.
Kedilerle alakalı daha fazla yardımcı olmak isterim. Aklınıza takılan bir şey olursa yazabilirsiniz

Son düzenleme:

Şu anda bu konuyu okuyan kullanıcılar

Son mesajlar

Geri