Kendimi Çok Bitkin Hissediyorum

Mustafa Kemal

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
11
Merhaba arkadaşlar,

Kendimi çok bitkin hissediyorum. Multi vitamin tavsiye eder misiniz?

Moderatörün son düzenlenenleri:

SmileFate

Sözü Geçen
Sözü Geçen
Tepki
833
Vitamin tavsiyesi yapılabilir ve doktor yazmadan da kullanabilir ancak kullanım koşullarına (alırken eczacının şu aralıklarla ve şu kadar kullan demesi) uyarak kullanmanız gerekir.

Ancak her bünyeye her vitamin faydalı gelmeye bilir ve fiziksel olarak da ağrılı bi bitkinliğinizde varsa da en kötü uzman bir doktora görünmeden Aile Hekimine danışmanız en iyisi olacaktır. Vaktiniz yoksa dün kardeşime MHRS'den randevu alırken Aile hekimi için görüntülü randevu talebi vardı onu da kullanabilirsiniz.

Not: Tabi ki Aile Hekimlerimizde hem ilgili alanlarında hem de diğer dallarda gelişmiş ve uzmanlıkları olabilir ancak olanakları sınırlıdır. Aile Hekimleri canımızdır ^-^)

Ubraxer

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
21
Senin ilacın bende kral, spor salonuna yazılıyorsun ve pat tüm sorunlar bitiyor

mutlu

Klavye Delikanlısı
Klavye Delikanlısı
Tepki
537
Psikolojik olabileceği gibi değerlerin düşük olması ile de alakalı olabilir. Sıkıntının vitamin eksikliği kaynaklı olduğundan emin olmak için dahiliye bölümüne gidip durumunuzu anlatın. Onlar sizden kan vs tahlilleri alarak doğru sonucu ve asıl sebebi belirtiler.

Eğer gerçekten eksik varsa onlar takviye vereceklerdir.

KS

Mustafa Kemal

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
11
Psikolojik olabileceği gibi değerlerin düşük olması ile de alakalı olabilir. Sıkıntının vitamin eksikliği kaynaklı olduğundan emin olmak için dahiliye bölümüne gidip durumunuzu anlatın. Onlar sizden kan vs tahlilleri alarak doğru sonucu ve asıl sebebi belirtiler.

Eğer gerçekten eksik varsa onlar takviye vereceklerdir.
vitamin mineral eksikliği diye düşünüyorum çünkü ani ayağa kalktığım zaman gözlerim kararıyor ve kulağımda bir çınlama oluyor 5 10 saniye falan bir şey göremiyorum hep olmuyor ama her gün oluyor bu yarın gidip kan tahlili yaptıracağım

Şu anda bu konuyu okuyan kullanıcılar

Son mesajlar

Geri