Key ile aktifleştirilmiş Windows'ta Microsoft hesabı girersek sorun olur mu?

MertCooo

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
3
Yeni aldığım bilgisayara windows 11 kurdum ve key ile aktifleştirdim.Şimdi ben Microsoft hesabımı girsem bir sorun çıkar mı?Windows korsan ya da windowsu etkinleştirin diye bir hata alır mıyım?

ugur.gozaydin

Klavye Delikanlısı
Klavye Delikanlısı
Tepki
4,130
Cvp: Key ile aktifleştirilmiş Windows'ta Microsoft hesabı girersek sorun olur mu?

Aldığınız lisans OEM veya Retail artık neyse zaten yasal lisans. Sorun yaşamazsınız.

KS

MertCooo

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
3
RE: Cvp: Key ile aktifleştirilmiş Windows'ta Microsoft hesabı girersek sorun olur mu?

ugur.gozaydin' Alıntı:
Aldığınız lisans OEM veya Retail artık neyse zaten yasal lisans. Sorun yaşamazsınız.
Aktifleştirmeyi ben yapmadım bir tanıdık yaptı.Uygulama üzerinden cmd çalışıyordu sanki öyle aktifleştirdi.Bunun yasal olup olmadığını öğrenmenin bir yolu var mı?Bu arada bugün bir güncelleştirme yaptı windows şuanda güncel olarak gözüküyor ve hiç bir sorun yok.

ugur.gozaydin

Klavye Delikanlısı
Klavye Delikanlısı
Tepki
4,130
Cvp: Key ile aktifleştirilmiş Windows'ta Microsoft hesabı girersek sorun olur mu?

KMS kullanmıştır büyük ihtimalle veya başka bir yöntem ama Microsoft hesabınızı açmanızda bir problem olmayacaktır. Bu tür işlemler ile hesabınızın aktif olması başka şeyler.

Şu anda bu konuyu okuyan kullanıcılar

Geri