Keylogger Tespiti Için Program Önerisi

Keylogger için hangisi ?

• Kaspersky

Kullanılan: 2 50.0%
  • Bitdefender

Kullanılan: 0 0.0%
  • Malwarebytes

Kullanılan: 1 25.0%
  • Avira

Kullanılan: 1 25.0%

• Kullanılan toplam oy
    4

prokaan78

Klavye Delikanlısı
Klavye Delikanlısı
Tepki
6
Steam hesabıma çin ve abd üzerinden onlarca giriş olmuş rust oynayıp ban yemişler. Arkadaş listemi de silmişler. Mobil guard ekledim, şifre değiştirdim, mail şifresi de değiştirdim. Yine de keylogger tespiti yapmak istiyorum. Piyasada tonla program var. Bitdefender,Kaspersky,Malwarebytes bildiğim kadarıyla piyasanın devleri. Hangisini önerirsiniz keylogger tespiti için ?

agathusia

Klavye Delikanlısı
Klavye Delikanlısı
Tepki
222
keylogger için direkt olarakk senin tıkladığın birşey olması gerekk yani bilgisayarına girmiş olması lazım steam hesabından nasıl keylogger yiyebilirsin?

Ahmeet_1

Sözü Geçen
Sözü Geçen
Tepki
892
Avast premium kullaniyorum yillik satin alimlarda indirim oluyor bazen. Oneririm hayatimi kurtardigi oldu

KS

prokaan78

Klavye Delikanlısı
Klavye Delikanlısı
Tepki
6
keylogger için direkt olarakk senin tıkladığın birşey olması gerekk yani bilgisayarına girmiş olması lazım steam hesabından nasıl keylogger yiyebilirsin?
Ya açıkçası yediğimi sanmıyorum zaten. Boş siteleri de biliyorum tıklamıyorum asla fakat yine de taratmak istedim. Bu bilgisayarda banka hesaplarım kart bilgilerim falan da var onların hiçbiri çalınmadı yani sanmıyorum keylogger olduğunu

arafday

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
57
Muhtemelen kullandığınız bazı şifreler aynıydı. Bilgisayarınızda virüs olmasa bile bu bahsettiğim şifrenizin olduğu bir database hacklenmis olabilir. Genelde bu olunca bu bilgileri tum sitelerde bruteforve yapiyorlar

Şu anda bu konuyu okuyan kullanıcılar

Geri