Soru Kilo Vermek Için

Retron

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
8
Merhaba arkadaşlar benim biraz kilolarla başım dertte çalıştığım için spor yapmaya vaktim olmuyor kilo vermenin bir çözümü var mı ?

Not Aşağıdaki görsel dikkat çekmek içindir
images.jpg

mertcn

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
3
gördüğüm bir videoda az yiyip çok hareket edersen kiloverebileceğini söylüyorlardı. ama gerçekten sıkı bir şekilde yapman gerek . Az yiyip çok hareket edip birde spor yaparsan vicut yağları yer
nede kaslanabilirsin üstüne birde protein tüketirsen et gibi kaslı bir goril olabilirsin :DD

mertcn

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
3
Hocam İş yerine bisikletle gidip geliyom günlük 12 km bisikletle yol yapıyorum ordaki yaktığım enerjiyi gün içinde geri takviye ediyorum atıştırmadan duramıyorum :oops:
verdiğini geri alıyorsan kilo vermeyi hayal et o zaman hocam . günlük yaktığını geri almaman lazım . eğer gerçekten vermek istiyorsan aşırı az yemen lazım .

KS

Retron

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
8
verdiğini geri alıyorsan kilo vermeyi hayal et o zaman hocam . günlük yaktığını geri almaman lazım . eğer gerçekten vermek istiyorsan aşırı az yemen lazım .
Hocam bünye alışık olmadığından az yediğimde gün içinde halsizlik oluşuyor ☹️

Kürşat K.

Bilgisayar Uzmanı
Bilgisayar Uzmanı
Tepki
1,294
Hocam İş yerine bisikletle gidip geliyom günlük 12 km bisikletle yol yapıyorum ordaki yaktığım enerjiyi gün içinde geri takviye ediyorum atıştırmadan duramıyorum :oops:
Yemeyeceksin başka yolu yok özellikle fasfott şekerli cips kola şeker hamur işleri katı gıdalar işlenmiş ürünler vs hepsini keseceksin knka

Blaster

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
57
Telefonuna Diyetkolik uygulamasını indir. Boy, kilo, gündelik olarak nasıl bir tempoda olduğunu soran bir sayfası bir onu doldurduğunda sana günlük kalori ihtiyacını yazar. Hergün sabah, öğlen, akşam, ara öğünlerde yediklerini yazar ve kendini sınırlayabilirsin.

tükenişler

Klavye Delikanlısı
Klavye Delikanlısı
Tepki
255
Kendine güzel beslenme ve spor programı hazırla, bisikletle yaptığın yol bir işe yaramaz daha çok acıkırsın yorulduğun için. Eve gelince ister istemez insanlık hali atıştırmalık falan gömersin ama biraz onları kısıp sadece yediğin öğünleri azaltmaya başla, burada bünye önemli sen belirli bir düzey yemek yediğinde doyarsın öteki kişi 2 tabak yer iştahını keser, seni kilo aldıracak şeyleri tespit et, ona göre bir iradeli sporcu moduna girsen halledersin aslında. :D

Greewe_Greew

Ekipman Uzmanı
Ekipman Uzmanı
Tepki
2,985
Burda biz ne dersek diyelim, kan vermeden değerlerin ölçülmeden bir şey diyemeyiz. Önce diyetsiyene git, şekerine felan baksın. Ama özele git devlete değil

SmileFate

Sözü Geçen
Sözü Geçen
Tepki
833
Tükettiğiniz atıştırmalıkların türünü daha sağlıklı şeylerle değiştirmeyi deneyebilirsiniz ve ne çok az yiyin, ne de çok fazla yiyin. Doyduktan sonra bırakın (yanlış anlamayın lütfen) göz doyurmak için yemeyin, midenizi doyurmak için yiyin. Günlük olarak da 3-4 bardak zayıflamak için olan bitki çaylarını tüketebilirsiniz.

Fazla kilo vermeye ihtiyacınız varsa size diyetisyenimin bilgilerini atabilirim. Bir yıldır online diyetteyim ve diyetisyenimden gerçekten memnunum. (İstanbul'da fiziksel yeride mevcut)

Şu anda bu konuyu okuyan kullanıcılar

Son mesajlar

Geri