Fırsat Kioxia 1Tb Exceria G2 Serisi Nvme M.2 SSD Sepette İndirimli

Fenomend

Klavye Delikanlısı
Klavye Delikanlısı
Tepki
518

Eğer paylaşılmadıysa, açıklamasında yazamamasına rağmen, içinde dram bulunduran f/p olan bir ürünken, Vatan normal fiyatı 1.161 TL iken ;

Web'e Özel Bu ürün sepette % 15 indirimli! 986,85 TL

Kioxia 1TB Exceria G2 Serisi NVMe M.2 SSD (2100MB Okuma / 1700MB Yazma)​

Tıkla > Vatan Bilgisayar

FronX

Klavye Delikanlısı
Klavye Delikanlısı
Tepki
107
2-3 hafta içinde bunu mu alsam yoksa bir kaç ay bekleyip kc3000 mi alsam bilemedim fiyatlar da düşüşte zaten şu aralar beklesem iyi gibi

boeasy

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
5
Kioxia'da sağlık sorunu ve mavi ekran sorunu yaşayan insanlar var. Fiyat güzel ama ben şikayetlerden dolayı tercih etmezdim.

KS

Fenomend

Klavye Delikanlısı
Klavye Delikanlısı
Tepki
518
Kioxia'da sağlık sorunu ve mavi ekran sorunu yaşayan insanlar var. Fiyat güzel ama ben şikayetlerden dolayı tercih etmezdim.
Nerede sağlık sorunu, nerede mavi ekran, sırf marka ismini tüm ürünlere mal etmeden, model bazlıysa belirtin insanlar direk o modelden uzak dursun. Neredeyse her markanın, düşük bütçeli sattığı ürünleri var ama ne G2 ne düz M2 hatta Nwme i ssdlerinde sorun yaşayan yok neredeyse, ben tüm forumlardan biliyorum.
Bu fiyattan ziyade daha yüksek fiyatlarda bile f/p ön bellek yani dram olan nadir kullanıcı dostu nwme ler bunlar.
Şu an bu fiyata bulunmaz nimet gibi :). Benim Windows kurulu nwme ssd imde G2, o kadar araştırdım.
Hatta technopatta kontrolcüleri resmedilmiş, dram bellek bulunuyor diye, sürekli önerilen ürünler arasında parası az olan için, tom's hardware de, linustechtips te genel olarak giriş orta seviyede iyi deniliyor.

2-3 hafta içinde bunu mu alsam yoksa bir kaç ay bekleyip kc3000 mi alsam bilemedim fiyatlar da düşüşte zaten şu aralar beklesem iyi gibi
Bende 350 TL fazla verdiğim için acaba beklesemiydim diyorum da bu aralar, ürünler ekstradan sanki indirime giriyor, hiç beklenmedik hareketler hafta hafta düşüyor gibi, dur bakalım sonu ne olacak ya tümüyle yükselecek, ya da düşecek bir iş var bu işte :)

boeasy

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
5
Nerede sağlık sorunu, nerede mavi ekran, sırf marka ismini tüm ürünlere mal etmeden, model bazlıysa belirtin insanlar direk o modelden uzak dursun. Neredeyse her markanın, düşük bütçeli sattığı ürünleri var ama ne G2 ne düz M2 hatta Nwme i ssdlerinde sorun yaşayan yok neredeyse, ben tüm forumlardan biliyorum.
Bu fiyattan ziyade daha yüksek fiyatlarda bile f/p ön bellek yani dram olan nadir kullanıcı dostu nwme ler bunlar.
Şu an bu fiyata bulunmaz nimet gibi :). Benim Windows kurulu nwme ssd imde G2, o kadar araştırdım.
Hatta technopatta kontrolcüleri resmedilmiş, dram bellek bulunuyor diye, sürekli önerilen ürünler arasında parası az olan için, tom's hardware de, linustechtips te genel olarak giriş orta seviyede iyi deniliyor.

Bende 350 TL fazla verdiğim için acaba beklesemiydim diyorum da bu aralar, ürünler ekstradan sanki indirime giriyor, hiç beklenmedik hareketler hafta hafta düşüyor gibi, dur bakalım sonu ne olacak ya tümüyle yükselecek, ya da düşecek bir iş var bu işte :)
Bizzat kuzenim iki kez birini n11 den diğerini hepsiburadadan aldı. İkiside mavi ekran verdi iade etti. Kingston aldı sorunsuz kullanıyor şuanda.

Ekli dosyalar

• Screenshot_20230321_041650_n11.jpg
    Screenshot_20230321_041650_n11.jpg
    107.2 KB · Görüntüleme: 8
  • Screenshot_20230321_041720_Hepsiburada.jpg
    Screenshot_20230321_041720_Hepsiburada.jpg
    184.5 KB · Görüntüleme: 8
KS

Fenomend

Klavye Delikanlısı
Klavye Delikanlısı
Tepki
518
Bizzat kuzenim iki kez birini n11 den diğerini hepsiburadadan aldı. İkiside mavi ekran verdi iade etti. Kingston aldı sorunsuz kullanıyor şuanda.
Bende G2 mavi ekran diye aratınca tek bir yerli konu gördüm technopatta kuzeniniz olabilir mi? Redditte bir taneye denk geldim konunun sahibi kaldırmış sorununu şikyetvarda incehesaptan alınmış 3-4 git gel iade olmuş ürün var . Şahsen savunucusu değilim, ama ülkede peynir ekmek, gibi satılan bir ürün ve sorun yaşayan varsa da, hiç bir yerde ürünle alakalı, şikayetçi olan yok ya da ben göremiyorum, kuzeninizde ki nasıl bir şanssızlıksa artık, bende her aldığımdan şüphe etmeye başladım artık kronik, arızalı ve sahte ürünler doldu ülkede malesef, kuzeninize de yaşadığı sorun için geçmiş olsun diliyor size de iyi akşamlar diliyorum.

Şu anda bu konuyu okuyan kullanıcılar

Son mesajlar

Geri