Kioxia Exceria Nvme 500Gb Güvenilir Mi ?

WAWE

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
0
Ben bu M.2 SSD'yi aldım daha kutusunu açmadım fakat farklı yerlerde çoğu kişi nedense kronik sorunlu olduğunu söylüyor ısınma sorunu varmış ayrıca okuma yazma hızı ve (sağlığı) çok hızlı düşüyormuş aklım karıştı yardımcı olursanız sevinirim..

Son düzenleme:
KS

WAWE

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
0
Hocam bi baksanız :)

fastdriver3459

Klavye Delikanlısı
Klavye Delikanlısı
Tepki
257
Ben daha önce kullandım bir sikintisini görmedim ama uzun vade için bişey diyemicem

Maethril_

Klavye Delikanlısı
Klavye Delikanlısı
Tepki
153
G2 olanı değilse sıkıntılı deniyordu.

NotHappy

Mahalle Bilgisayarcısı
Mahalle Bilgisayarcısı
Tepki
1,173
Ben bu M.2 SSD'yi aldım daha kutusunu açmadım fakat farklı yerlerde çoğu kişi nedense kronik sorunlu olduğunu söylüyor ısınma sorunu varmış ayrıca okuma yazma hızı ve (sağlığı) çok hızlı düşüyormuş aklım karıştı yardımcı olursanız sevinirim..
Güncel olarak kullanıyorum hiçbir sıkıntısı yok güzel hızlı.

Zwaige

Mahalle Bilgisayarcısı
Mahalle Bilgisayarcısı
Tepki
524
gayet güvenilir ve hızlı veriler sunuyor

Maethril_

Klavye Delikanlısı
Klavye Delikanlısı
Tepki
153
Bilemedim bence pahalı ve parasını hak etmiyor. 2 hafta önce 960TL ye G2 1TB alınıyordu...

ardateo

Mahalle Bilgisayarcısı
Mahalle Bilgisayarcısı
Tepki
857
Hocam ben 240gb sata ssd sini kullanmıştım 2 yılda 89 düşmüştü galiba tam emin değilim ama denildiği gibi hızlı düşme sorunu var ama abartılacak bişey değil bence

tlgnnkk

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
9
Sistemimde takılı. Bir tane m2 slotum olsun ona da alırım ama bir tane var maalesef. Güvenilir hızlı aç kullan. Farkı görürsün.

shogun

Klavye Delikanlısı
Klavye Delikanlısı
Tepki
395
Ben kullanıyorum bir sıkıntısını görmedim.

KS

WAWE

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
0
Ben kullanıyorum bir sıkıntısını görmedim.
Sistemimde takılı. Bir tane m2 slotum olsun ona da alırım ama bir tane var maalesef. Güvenilir hızlı aç kullan. Farkı görürsün.
Hocam ben 240gb sata ssd sini kullanmıştım 2 yılda 89 düşmüştü galiba tam emin değilim ama denildiği gibi hızlı düşme sorunu var ama abartılacak bişey değil bence
gayet güvenilir ve hızlı veriler sunuyor
Güncel olarak kullanıyorum hiçbir sıkıntısı yok güzel hızlı.
Arkadaşlar yorumlarınız için çok teşekkür ederim aklım çok karışmıştı 690tl boşa gitti diye üzülüyordum sağ olun.

Bilemedim bence pahalı ve parasını hak etmiyor. 2 hafta önce 960TL ye G2 1TB alınıyordu...
Benim aldığım zaman incelediğimde herkes bunu öneriyordu ondan aldım 1000tl ye kadar çıksaydım 970 evo plus alırdım zaten

Zwaige

Mahalle Bilgisayarcısı
Mahalle Bilgisayarcısı
Tepki
524
Arkadaşlar yorumlarınız için çok teşekkür ederim aklım çok karışmıştı 690tl boşa gitti diye üzülüyordum sağ olun.

Benim aldığım zaman incelediğimde herkes bunu öneriyordu ondan aldım 1000tl ye kadar çıksaydım 970 evo plus alırdım zaten
1000tl ye cıkaydın kioxia 1tb alırdın cok az azalıyor

Maethril_

Klavye Delikanlısı
Klavye Delikanlısı
Tepki
153

O zamanlar EVO PLUS 1.3K vardı.

Şu anda bu konuyu okuyan kullanıcılar

Geri