Klasse-Pro Mouse Pad Nasıldır?

n7cati

Klavye Delikanlısı
Klavye Delikanlısı
Tepki
225
Uzun süre kullanmak ve kayganlığının gitmemesini istiyorum, control mouse pad midir bu?

Kullandığım Mouse; Glorious Model O Wireless (Alışmaya Çalışıyorum Hafif olduğundan dolayı)

Tasarımıda hoşuma gitti beni ne kadar götürür bu sizce ?

KLASSE PRO - Siyah Dahil 10 Farklı Model Dikişli Kenar 90x40 - 70x30 cm Oyuncu Gaming Mouse Pad (Oki Nami Ura, 90x40 cm)

Çağdaş Işık

Mahalle Bilgisayarcısı
Mahalle Bilgisayarcısı
Tepki
4,760
Uzun süre kullanmak ve kayganlığının gitmemesini istiyorum, control mouse pad midir bu?

Kullandığım Mouse; Glorious Model O Wireless (Alışmaya Çalışıyorum Hafif olduğundan dolayı)

Tasarımıda hoşuma gitti beni ne kadar götürür bu sizce ?

KLASSE PRO - Siyah Dahil 10 Farklı Model Dikişli Kenar 90x40 - 70x30 cm Oyuncu Gaming Mouse Pad (Oki Nami Ura, 90x40 cm)
Bunlar ıslanınca vs. sonrasında havaya kalkıyor.

steelseries mouse padleri kaygan oluyor alabilirsin.

KS

n7cati

Klavye Delikanlısı
Klavye Delikanlısı
Tepki
225
Bunlar ıslanınca vs. sonrasında havaya kalkıyor.

steelseries mouse padleri kaygan oluyor alabilirsin.
Önceki mouse padim steel seriesti 1 ayda kayganlığı gitti çağdaş hocam , 2. Ay aşındı beyazlaştı halbuki hiç su bile dökmedim üstüne onu iade ettim şimdi yeni arıyorum

Çağdaş Işık

Mahalle Bilgisayarcısı
Mahalle Bilgisayarcısı
Tepki
4,760
Önceki mouse padim steel seriesti 1 ayda kayganlığı gitti çağdaş hocam , 2. Ay aşındı beyazlaştı halbuki hiç su bile dökmedim üstüne onu iade ettim şimdi yeni arıyorum
Ben uzun zamandır kullanıyorum sadece sigara külü çok düştüğü için üstüne kayganlığı azalıyor ama ıslak bezele temizlediğimde düzeliyor.

Şu anda bu konuyu okuyan kullanıcılar

Geri