Soru Klasse Pro Mouse Pad Nasıldır?

n7cati

Klavye Delikanlısı
Klavye Delikanlısı
Tepki
225

TheTibet

Mahalle Bilgisayarcısı
Mahalle Bilgisayarcısı
Tepki
1,636
Yaklaşık 2 aydır kullandığım hp omen by 300 mousepadimde beyazlaşmalar ve mouse koyduğum kısımda aşınmalar meydana geldiği için değiştirmeye karar verdim , beyaz ve toz tutmayan bir mouse pad istiyorum ve aklımda olan klasse pro 90x40 olan bu mouse pad vardı , sizce alınır mı? nasıldır?
https://www.amazon.com.tr/dp/B09TJKSRCB?ref_=cm_sw_r_cp_ud_dp_MAJNFPT9S2497VXSYYZF
ürün yorumlarında alanların değerlendirmelerini görebilirsiniz. sahsen güzel duruyor bir arkadas üstünde gofret gibi kırıntı içeren bir şey yerseniz onu süpürmek için canınız çıkıyor.

omerlutfiulker

Sözü Geçen
Sözü Geçen
Tepki
375
xrades kullşanıyorum ben baya guzel ve kalıteli. klasse yı duymaya basladım ama kullanıcı yorumlarını cok görmedım ınternette

KS

n7cati

Klavye Delikanlısı
Klavye Delikanlısı
Tepki
225
xrades kullşanıyorum ben baya guzel ve kalıteli. klasse yı duymaya basladım ama kullanıcı yorumlarını cok görmedım ınternette
Hocam sizdede beyazlıklar veya kayganlığın azalması gibi sorunlar oldumu?

90x40 istiyorsanız alınır, güzel mouse paddir. Fiyatı hakkında yorum yapamayacağım.
90x40 garanti istiyorum fiyat çok önemli değil uzun süre götürsün yeterli benim için hocam

omerlutfiulker

Sözü Geçen
Sözü Geçen
Tepki
375
Hocam sizdede beyazlıklar veya kayganlığın azalması gibi sorunlar oldumu?

90x40 garanti istiyorum fiyat çok önemli değil uzun süre götürsün yeterli benim için hocam
yok olmadı kayganlık azalma durumu sadece tozlandıgında oluyor oda maum ustu 1 karıs toz olunca :D ıslak mendılle bır kere sılıyorum sorun kalmıyor

KS

n7cati

Klavye Delikanlısı
Klavye Delikanlısı
Tepki
225
yok olmadı kayganlık azalma durumu sadece tozlandıgında oluyor oda maum ustu 1 karıs toz olunca :D ıslak mendılle bır kere sılıyorum sorun kalmıyor
Kaç aydır kullanıyorsunuz hocam? Bu arada hangi renk

omerlutfiulker

Sözü Geçen
Sözü Geçen
Tepki
375

Darfa

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
35
Hocam bende bu ölçülerde beyaz mouse pad bakıyorum. Beyaz olmasına takığım biraz. Aliexpresse bakın derim seçenek daha fazla. Hatta bazı satıcılara tasarımını atıyorsun onu baskı yapıyor.

Maethril_

Klavye Delikanlısı
Klavye Delikanlısı
Tepki
153

Greewe_Greew

Ekipman Uzmanı
Ekipman Uzmanı
Tepki
2,985
Biraz geç gördüm ama 90x40 yüzeyler pek iyi değil. Glorious Xl veya steelseries qck öneririm

KS

n7cati

Klavye Delikanlısı
Klavye Delikanlısı
Tepki
225
Aldınız mı hocam memnun musunuz ?
Aldım , oki nami ura modelini almıştım yarı speed yarı control fakat üstüne birşey dökünce su bile dahil siyah iz kalıyor , elim terlediği içinde siyahlıklar oluştu hafiften. Ama bunlar dışında güzel , alırsanız beyaz almayın.

Şu anda bu konuyu okuyan kullanıcılar

Geri