Öneri Klavye Mouse Öneri

Ali Sabur

Klavye Delikanlısı
Klavye Delikanlısı
Tepki
101
Vatandan max 2 k mouse max 2 k klavye max 2 k kulaklık önerirmisniz ben bunları düşündümde

RAZER BLACKWIDOW V3 TE KLAVYE TR​

Razer Blackshark V2 Gaming Kulaklık Special Edition - Siyah​

mouseyi hala bulamadım istediğim tek özellik oyunlarda atlama yapmasın gecikmede olmasın

HarbiyeliTRe

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
12
Vatandan max 2 k mouse max 2 k klavye max 2 k kulaklık önerirmisniz ben bunları düşündümde

mouseyi hala bulamadım istediğim tek özellik oyunlarda atlama yapmasın gecikmede olmasın
Hocam bende blackwidow v3 var eğer düşünürseniz 1 yıl mediamarkt garantili 1800TL almak isterseniz.

Hocam mouse da zowie ec2-c öneririm.

Zwaige

Mahalle Bilgisayarcısı
Mahalle Bilgisayarcısı
Tepki
524
neden vatan ? gereksiz pahalı ve fp değil
xm2we / huperx alloy not : klavyey hepsiburada kredi ile alablrsn

KS

Ali Sabur

Klavye Delikanlısı
Klavye Delikanlısı
Tepki
101
Öyle yapıcaksam ozaman full hyprex diziyim hyprez cloud 2 hyprex haste kablosuz olanından bide dediğin klavye cloud 2 yi kullandm çokda güzel

Ulan cloud 2 ne pahalıymış ya başka önerdiğinz varmı

Son düzenleme:
KS

Ali Sabur

Klavye Delikanlısı
Klavye Delikanlısı
Tepki
101
Hocam bana sadece monitör önermeniz gerekiyo max 6 k vatandan neden vatandan diye söylerseniz onların kullandığı fi** banka bize kredi veriyo sadece orda kullanabiliyoruz o yüzden istiyorum

HarbiyeliTRe

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
12
Hocam bana sadece monitör önermeniz gerekiyo max 6 k vatandan neden vatandan diye söylerseniz onların kullandığı fi** banka bize kredi veriyo sadece orda kullanabiliyoruz o yüzden istiyorum
https://www.vatanbilgisayar.com/asu...-full-hd-hdmi-dp-freesync-gaming-monitor.html alıp geçebilirsiniz hocam bu fiyatlarda iyidir.

Eğer profesyonel isterseniz atabilirim.

HarbiyeliTRe

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
12
Kullanılır ama benim önerdiğimi alsanız daha iyi olur eksi tarafı va ve curved olması.

Hemde 23.6 size önerdiğim 24.5 gayet ideal.

Şu anda bu konuyu okuyan kullanıcılar

Son mesajlar

Geri