klavye mouse

Ersin

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
0
benim hayat felsefem ucuz ama kaliteli olsun. n11 de çok var kaliteli 40 tl ye gamer mouseler.

üstelik kaliteli

WalterHolk

Klavye Delikanlısı
Klavye Delikanlısı
Tepki
13
gamer mouse dan beklentin nedir once buna karar ver macro mu yüksek dpi mi atanabilir tuşlar mı? yoksa hepsi mi olsun istiyorsun? macro istiyorsan 100 lira üzerine çıkmalısın. kendi kullandığım bloody v7ma yı bu konuda gözüm kapalı tavsiye edebilirim ergonomic yapısı ile ele oturusu olsun macrosu olsun ayarlanabilir tuşları olsun 3200 dpi olsun 1 ms tepki süresi olsun. 40 tl ye güzel mouslar da macro bulunmaz bu yüzden alacağın ürün ucuzundan daha çok senin işine yarayan en ideali olmalı ki tekrar masraf actırmasın. Logitech ve razer bu Alana yine iyi markalardır.hatta en iyileri onlardır :D

klavye seçiminde öncelikle oyuncu açısından mekanik olması gerekli, gecikme süresi yine çok önemli ve bence kro tuşlar ve antighosting. macro klavyede benim aradığım özelliklerden değil ben onu mouse a atayıp seriden yaptıgım için klavyemde macro özelliği olmasına ragmen kullanmam. 19 kro tuş olmasıyla beni yolda bırakmıyor. asus Cerberus bu konuda iyi. tabiki de N key rollover almayı isterdim o klavyeler çok tuzlu tabiki

Şu anda bu konuyu okuyan kullanıcılar

Geri