Klavye Önerisi 700TL (31.03.2022)

MuhammedColaker

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
8
Öncelikle herkese selamlar,

Laptobuma harici klavye olarak kullanmak istediğim bir fiyat performans ürünü mekanik klavye arıyorum. Geceleri de bilgisayar kullandığım için tuşlarda ışıkların olması lazım ancak bu ışıkların manuel olarak kapatılıp açılması lazım yani 7/24 te yanmasını istemiyorum. Sağlam malzemeye sahip uzun yıllar gidecek klavye arıyorum. Ekstradan suya dayanıklı olursa güzel olur ancak bu özellik şart değil. Bunun dışında çok büyük bir klavye olmazsa iyi olur. Bütçe aralığım 100-700 ₺ arası.

Önerilerinizi bekliyorum.

6980HX

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
2
Cvp: Klavye Önerisi

Çok büyük bir klavyeden kastınız tam boy olması mı? TKL klavye mi istiyorsunuz?

Berkant57

Klavye Delikanlısı
Klavye Delikanlısı
Tepki
15

hocam blackwidow v3 (kullanıyorum) ve g512 tavsiye ederim fakat diğer gamepower,rampage gibi f/p gibi gözüken modelleri tavsiye etmem. gamepower ogre rgb kullandım wasd tuşları basmamaya başlamıştı o yüzden bi kere alıp güzel almak her zaman için daha iyi olur sizin için, razer blackwidow v3 gayet memnunum ve şiddetle tavsiye de ederim.

KS

MuhammedColaker

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
8
RE: Cvp: Klavye Önerisi

6980HX' Alıntı:

Evet hocam o kadar büyük olmasını istemiyorum genişlik olarak, bir tık daha altı olursa iyi olur masam geniş değil çünkü

Berkant57' Alıntı:

hocam blackwidow v3 (kullanıyorum) ve g512 tavsiye ederim fakat diğer gamepower,rampage gibi f/p gibi gözüken modelleri tavsiye etmem. gamepower ogre rgb kullandım wasd tuşları basmamaya başlamıştı o yüzden bi kere alıp güzel almak her zaman için daha iyi olur sizin için, razer blackwidow v3 gayet memnunum ve şiddetle tavsiye de ederim.

Bu önerdiğiniz klavyelerde ışıklar istediğimiz gibi kapatılıp açılabiliyor mu? Ayrıca klavyeler genişlik olarak biraz büyük hocam, masam çok geniş değil ondan bir tık daha küçük genişlikte klavye arıyorum.

6980HX

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
2

MuhammedColaker' Alıntı:
6980HX' Alıntı:

Aydınlatması kapatıp açılabiliyor.

Bu markayı ve siteyi ilk kez duyuyorum. Ne kadar kaliteli bir marka veya güvenilir bir site?

Fiziksel mağazaları var, Hepsiburada gibi yerlerde de satış yapıyorlar. Marka dünya çapında bilinen bir marka, Youtube'ye Redragon Kumara K552 yazarak incelemelerine ulaşabilirsiniz. Switchleri kolayca çıkarıp takılabiliyor, switchin birinin arızalanması durumunda yenisiyle kolayca değiştirebilirsiniz yani.

ugur.gozaydin

Klavye Delikanlısı
Klavye Delikanlısı
Tepki
4,130

Redragon markası başarılı ve bilindik bir markadır. Satıcı firmada ürün önerdiğim firmalardan birisi rahat olun.

KS

MuhammedColaker

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
8

ugur.gozaydin' Alıntı:
Redragon markası başarılı ve bilindik bir markadır. Satıcı firmada ürün önerdiğim firmalardan birisi rahat olun.

Peki gamemar sitesini önerir misiniz hocam o siteyi ilk kez duydum

ugur.gozaydin

Klavye Delikanlısı
Klavye Delikanlısı
Tepki
4,130

Dediğim gibi zaten genelde ürün önerdiğim bir site kendisi. Fiziksel mağazalarıda var bir sorun yok.

Eğer mekanik olması şart değilse   bu ürünü önerebilirim. PRO olmayan versiyonunu 1 seneyi geçmiştir kullanıyorum oldukça başarılı bir klavye. LED aydınlatmasını yazılımı açmak istemezseniz tuşlar ile kontrol edebiliyorsunuz. Suya dayanıklılık sertifikası da var IP42.

Berkant57

Klavye Delikanlısı
Klavye Delikanlısı
Tepki
15

MuhammedColaker' Alıntı:
6980HX' Alıntı:

Evet hocam o kadar büyük olmasını istemiyorum genişlik olarak, bir tık daha altı olursa iyi olur masam geniş değil çünkü

Berkant57' Alıntı:

Bu önerdiğiniz klavyelerde ışıklar istediğimiz gibi kapatılıp açılabiliyor mu? Ayrıca klavyeler genişlik olarak biraz büyük hocam, masam çok geniş değil ondan bir tık daha küçük genişlikte klavye arıyorum.

evet hocam yazılımla ışıkları kontrol edebilirsiniz diğer konuda ise ideal boyda olduklarını düşünüyorum

Şu anda bu konuyu okuyan kullanıcılar

Son mesajlar

Geri