Klavye önerisi

TearsB14

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
12
Beyler 250-300 liralık klavye önerisi olan var mı gecici ? Amazondaki k60 küçük klavyeleri önerir misiniz ?

Çağdaş Işık

Mahalle Bilgisayarcısı
Mahalle Bilgisayarcısı
Tepki
4,761
Beyler 250-300 liralık klavye önerisi olan var mı gecici ? Amazondaki k60 küçük klavyeleri önerir misiniz ?
aşağıdaki ürünlerden bahsediyorsunuz herhalde bazıları kaliteli oluyor bazıları kalitesiz o yüzden araştırmak lazım;

KS

TearsB14

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
12
Evet hocam tam olarak bu klavyeden bahsediyorum. Denemek için almak istiyorum aslında fakat başka opsiyon bulamadım

Fake God

Klavye Delikanlısı
Klavye Delikanlısı
Tepki
119
Elinize oturan boyutuna alışkın olduğunuz klavyeyi alıp geçin. Bana göre membran klavyeler daha iyi. Eskiden de vardı mekanik klavyeler kafa öpüyor diye membran klavye kullanıyorduk. Mekanik klavye bildiğin eziyet. Temizlemesi ayrı dert, sesi ayrı dert, ücreti ayrı dert. Rgb ayağına trend oldu. Neymiş tepkimesi bilmem neymiş. Ayrı ayrı tuşlar yanıyormuş :) Rekabetçi oyunlarda fena değilimdir.Ben klavyenin oynanışa etki ettiğini görmedim, duymadım(aynı boyutta). Alacak karşılığı aldım diye kullanıyorum bak yazarken daha sesine kıl kaptım :)

KS

TearsB14

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
12
Ahahaha tamamdır brom. 1 aralık teslimat tarihi ne yazık ki beklemek istemiyorum fakat en cekici ürün suanlık bu :D alma ihtimalim yüksek

Şu anda bu konuyu okuyan kullanıcılar

Son mesajlar

Geri