Klavye Ve Kulaklık

Hamza0284

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
2
F/p yaklaşık 1000er tl den oyuncu kulaklığı ve klavyesi almak istiyorum yardımcı olursanız sevinirim

kirmizisarap

Klavye Delikanlısı
Klavye Delikanlısı
Tepki
82
Bu klavyeyi güncel olarak kullanıyorum. Bu bütçede alabileceğiniz en iyi klavye bence.

Kulaklık olarakta şunlara bakılabilir. Karşılaştırma ve incelemelerine bakılabilir. Aklımda tam bir model yok bu fiyata.

KS

Hamza0284

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
2
Klavye boyut isteğiniz nedir ?
Küçük olursa daha güzel olur tkl diyolardı galiba ama büyük olsada problem değil

Bu klavyeyi güncel olarak kullanıyorum. Bu bütçede alabileceğiniz en iyi klavye bence.

Kulaklık olarakta şunlara bakılabilir. Karşılaştırma ve incelemelerine bakılabilir. Aklımda tam bir model yok bu fiyata.

Tavsiyeleriniz için teşekkürler hocam

KS

Hamza0284

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
2
Tamam attığım kulaklığı çekersiniz
Bir de bu klavyeyi.
Hocam kulaklik olarak hem pc de hem telde kullanilabilecek model daha atabilir misiniz?
Asıl amacim pc olsada teldede kullanabilsem fena olmaz

Bİde klavye seslimi tek basima bi odada oyniyamicam sesiz olursa daha güzel olur

egecabbar

Klavye Delikanlısı
Klavye Delikanlısı
Tepki
1,172
Hocam kulaklik olarak hem pc de hem telde kullanilabilecek model daha atabilir misiniz?
Asıl amacim pc olsada teldede kullanabilsem fena olmaz

Bİde klavye seslimi tek basima bi odada oyniyamicam sesiz olursa daha güzel olur
Kulakiçi kulaklık mı istiyorsunuz ? Yoksa kulaküstü ve telefona bağlanabilir mi ? Daha bönce red switch, brown switch klavyeler kullandıysanız oradan seçip bakabilirsiniz. Blue switch gibi çok ekstra sesli değiller.

KS

Hamza0284

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
2
Kulakiçi kulaklık mı istiyorsunuz ? Yoksa kulaküstü ve telefona bağlanabilir mi ? Daha bönce red switch, brown switch klavyeler kullandıysanız oradan seçip bakabilirsiniz. Blue switch gibi çok ekstra sesli değiller.
Yok hocam daha ilk defa sistem topluyorum eski bi laptopum vardı o yüzden hiç klavye kullanmadım kulaklık içinde kulak üstü 7.1 li olursa güzel olur ama bulunmazsada sıkıntı değil ilk attiginiz kulaklik gayet güzel incelemelerini izledim

Rampage bi kulakligim vardi hem telefonun girişine hem laptopa baglayabiliyodum o tarz bişey ariyorum

egecabbar

Klavye Delikanlısı
Klavye Delikanlısı
Tepki
1,172
Yok hocam daha ilk defa sistem topluyorum eski bi laptopum vardı o yüzden hiç klavye kullanmadım kulaklık içinde kulak üstü 7.1 li olursa güzel olur ama bulunmazsada sıkıntı değil ilk attiginiz kulaklik gayet güzel incelemelerini izledim

Rampage bi kulakligim vardi hem telefonun girişine hem laptopa baglayabiliyodum o tarz bişey ariyorum
h2002p type a diye biliyorum. h2002d bakabilirsiniz ama onunda renkleri pek iyi değil.

KS

Hamza0284

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
2
h2002p type a diye biliyorum. h2002d bakabilirsiniz ama onunda renkleri pek iyi değil.
Hicam siyahi pek kötü durmuyor bide klavye olarak gamepowerın suki tkl klavyesini buldum 1000tl güzele benziyor yardimlariniz için teşekkürler

Şu anda bu konuyu okuyan kullanıcılar

Son mesajlar

Geri