Öneri Klavye Ve Mouse Önerisi?

omersseven

Klavye Delikanlısı
Klavye Delikanlısı
Tepki
54
klavye ; Red switch , rgb ve tam klavye olursa çok sewinirim bütçe : 900

mause ; kablosuz bir model olursa iyi olur mause 600 - 700 çivari bir miktar verebilirim.

KS

omersseven

Klavye Delikanlısı
Klavye Delikanlısı
Tepki
54
Son düzenleme:

B.D

Klavye Delikanlısı
Klavye Delikanlısı
Tepki
55
KS

omersseven

Klavye Delikanlısı
Klavye Delikanlısı
Tepki
54
Yani içinde switch olmayan ama normal klavyelerden daha iyi olduğunu hatırliyorum ama emin değilim

Kalite sizin için önemli değilse gamebooster a bakın rgb olarak harika

Kalitesiz değil orta segment

Kullanırken sanki mekanik klavye kullanıyormuşsunuz hissi verir
ses normal ama hissiyat mekanik ise ben corsair'i alırım
birde hocam gamebooster'a fazla yakın bakmıyorum

KS

omersseven

Klavye Delikanlısı
Klavye Delikanlısı
Tepki
54
hocam mekanik istemiyorum zaten bide konfor açısından bilek destekli terçih edecem

Edin Dzeko

Klavye Delikanlısı
Klavye Delikanlısı
Tepki
328
hocam mekanik istemiyorum zaten bide konfor açısından bilek destekli terçih edecem
Ya sizi seçip seçip mi gönderiyorlar. Madem bildiğini alacaksın öneri isteme. @Greewe yeter artık çekip gideceğim buralardan. Dün de kırmızı forumda bir arkadaş mouse öneri istemişlerdi. Bütçesi 1300e kadar çıkıyor. Gittim dragonfly f1 önerdim. Başka biri de geldi rampage önerdi. Yeter artık sıkıldım, bunaldım. İnsanları çekemiyorum. Sinirim bozuldu.

Gidiyorum diyorum attığın mouse 100ips 100gram yazılımı yok 500hz diyor ben bilmediğim konuda yorum yapmam. Kendim kullanıyorum ele oturuyor güzel.

Tahammül edemiyorum artık.

KS

omersseven

Klavye Delikanlısı
Klavye Delikanlısı
Tepki
54
Ya sizi seçip seçip mi gönderiyorlar. Madem bildiğini alacaksın öneri isteme. @Greewe yeter artık çekip gideceğim buralardan. Dün de kırmızı forumda bir arkadaş mouse öneri istemişlerdi. Bütçesi 1300e kadar çıkıyor. Gittim dragonfly f1 önerdim. Başka biri de geldi rampage önerdi. Yeter artık sıkıldım, bunaldım. İnsanları çekemiyorum. Sinirim bozuldu.

Gidiyorum diyorum attığın mouse 100ips 100gram yazılımı yok 500hz diyor ben bilmediğim konuda yorum yapmam. Kendim kullanıyorum ele oturuyor güzel.

Tahammül edemiyorum artık.
hocam bakın gerekçelerimi yazmışım ben mekanik istemiyorum demişim siz de "Mekanik hisli kötü demişsiniz " bu sizin öznel düşünceniz. ben ise mekanik hisli arıyorum. bukadar he tahamül edemiyorsunuz bir tık ile çıkın konudan
Neden? Membranlar kısa ömürlü olur
hocam mekanik istemiyorum çünkü sesi rahatsız ediyor red switch özelikle terçih ediyorum çünki mekanik hissli yani sesis şuanda "Redragon K512" modelindeyim ve değiştirmek istiyorum ve buda red switc hem sesi rahatsız etmiyor hemde bilek desteğiyle rahat bu konforda başaka bir klavye arıyorum

Edin Dzeko

Klavye Delikanlısı
Klavye Delikanlısı
Tepki
328
hocam bakın gerekçelerimi yazmışım ben mekanik istemiyorum demişim siz de "Mekanik hisli kötü demişsiniz " bu sizin öznel düşünceniz. ben ise mekanik hisli arıyorum. bukadar he tahamül edemiyorsunuz bir tık ile çıkın konudan

hocam mekanik istemiyorum çünkü sesi rahatsız ediyor red switch özelikle terçih ediyorum çünki mekanik hissli yani sesis şuanda "Redragon K512" modelindeyim ve değiştirmek istiyorum ve buda red switc hem sesi rahatsız etmiyor hemde bilek desteğiyle rahat bu konforda başaka bir klavye arıyorum
Tamam hocam kusura bakmayın şu sıralar sinirim çok bozuk size patladım hakkınızı helal edin.

Şu anda bu konuyu okuyan kullanıcılar

Son mesajlar

Geri