Klavyede Herhangi Bir Tuşu Pasif Yapabilir Miyiz?

ibrahimdeneme

Klavye Delikanlısı
Klavye Delikanlısı
Tepki
60
Merhabalar, HyperX Alloy Core Membran klavyem var birazcık büyük olduğundan dolayı ve kendimde birazcik kilolu olduğumdan dolayı genel olarak vücudum klavyeye değiyor genelde rakam yerindeki enter tuşuna basıyorum valorantta bir anda chat açılıyor ölüyorum csde aynı şekilde bazen oluyor. Burdaki bu tuşu pasif duruma getirme şansım var mıdır herhangi bir program vs ile yada bir çözüm yolu var mıdır?
Şimdiden teşekkürler

Mkann

Sözü Geçen
Sözü Geçen
Tepki
681
Merhabalar, HyperX Alloy Core Membran klavyem var birazcık büyük olduğundan dolayı ve kendimde birazcik kilolu olduğumdan dolayı genel olarak vücudum klavyeye değiyor genelde rakam yerindeki enter tuşuna basıyorum valorantta bir anda chat açılıyor ölüyorum csde aynı şekilde bazen oluyor. Burdaki bu tuşu pasif duruma getirme şansım var mıdır herhangi bir program vs ile yada bir çözüm yolu var mıdır?
Şimdiden teşekkürler
oyun içinden o tuşları başka tuşa atayabilirsiniz

KS

ibrahimdeneme

Klavye Delikanlısı
Klavye Delikanlısı
Tepki
60
oyun içinden o tuşları başka tuşa atayabilirsiniz
Valorantta bir kaç defa baktım enter tuşunu değiştirmeyi ancak dikkatsizliğimden herhalde göremedim. CS'de de bazen takılıyor silaha gecmiyor onun sebebi olarak düşündüm enter tuşunu o yüzden etkisiz olursa daha iyi olur diye düşündüm zaten günlük hayatta da çok nadir kullanıyorum

erdem_guldur

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
62
Klavyenin tuşu sökülüp takılabiliyosa enter tuşunu sök. Klavyenin kutusundan sökmen için gerekli anahtar plastik bi aparat çıkmıştır.

Şu anda bu konuyu okuyan kullanıcılar

Son mesajlar

Geri